Lokal boya yaptık berbat oldu

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraflardan net belli oluyor geçmiş olsun, bunun çaresi kaportacıdır. Pasta cila ile geçecek işlem değil. Yalnız işçiliği ben de beğendim aracı komple boyarım risk alırım diyorsanız o da bir çözüm olur.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suyla zimpara yapmaktan cekinmeyin.oyle cart diye kazimaz boyayi.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bununla geçmiş olsun.
Eğer ki aracı uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız bu halini fotoğraflayın(satarken sıkıntı olmasın diye) ve sıkıntılı kısımları kaportacıda boyatın derim.
Durduk yere para ödemeye gerek yok diye düşünmeyin çünkü satarken alıcı fiyat kıracak.

lordplanet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Opak rengi her türlü kurtarırsınız ama elle ya da spreyle olacak iş değil. Zımpara ile ince bir işçilik yapın sacın üstünde ince bir boya tabakası kalsa yeter. İstediğiniz görüntüyü verecek olan şey verniktir. Dyo gibi kaliteli bir marka alın internette çakmağa takılan kompresörlerle çalışan minik pistole cihazlarından alın. Bu cihazla çoğu kaportacı atölyesinden daha kaliteli işler çıkarabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdilik böyle kullansamda sonra 6 ay yada 1 yıl gibi bir zamandamı boyatsam sıkıntı olurmu sorunlu yerleri yoksa hemenmi boyatayım kaportacı eski haline getirebilir değilmi şunu çok iyi anladımki herkes her işi yapamazmış işi ustasına bırakmak lazımmış bana ders oldu ama acı bir ders

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavandaki sıkıntı boya yapmadan düzelirmi

66 yozgat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabaya her baktığımda gözlerim doluyor

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim 94 corolla vardı aracın bel üstü soluktu
Kaportacı bel üstünü boyadı. ne yaptı bilemedim ama bel altınıda uydurdu birebir rengi.
Sonra sordum naptın diye bel altına sağlam cila ve vernik benzeri bişey atmış
Siz yinede bir kaportacıya danışın o bir yolunu bulur.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar takmayın birşey olmaz. benim aracım sarı renk taksi çıkması. bir iki macun atması var. ayağımı yerden kesiyormu kesiyor. millet yok sarı yok taksi çıkması sat bunu diyor ama sonuçta işimi görüyor. önümüzdeki yaza çıkarsak bende boyamayı düşünüyorum. kısmet bakalım