Mais Anadolu 2 şubesini kapatıyormuş - Yeni servis önerisi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anadolu yakasında atılgan oto var kavacıkta mais anadolu var kemaltempretoğlu var ek olarak

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Bu sabah servise gittim. Randevum var dedim. İçeri bile almadılar. Kaldım kapıda.
Sadece güvenlik var. Küçükyalı E5 servisi artık yok.
Bana da haber vermediler 3 haftadır randevu bekliyorum. Bende Renault merkezi aradım. Çağrı Merkezi başka bir servise gönderelim dedi. Asf ye karar verdim. Bakalım nasıl olacak.
😕

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Bu sabah servise gittim. Randevum var dedim. İçeri bile almadılar. Kaldım kapıda.
Sadece güvenlik var. Küçükyalı E5 servisi artık yok.
Bana da haber vermediler 3 haftadır randevu bekliyorum. Bende Renault merkezi aradım. Çağrı Merkezi başka bir servise gönderelim dedi. Asf ye karar verdim. Bakalım nasıl olacak.

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

Bende birkaç servisle görüşüp Maltepe Güven Altan'dan randevu aldım. ASF dışında aradığım tüm servisler indirimli fiyat olarak 370 TL verdi. Nedense ASF'de görevli arkadaş illa mazot filtresini de değiştirmeyi öneriyoruz dedi. Mazot filtresi en son geçen yıl yaptırdığım ağır bakımda değişmişti. O günden bugüne 12 bin km filan yaptım.

Cevap veren herkese teşekkürler. Bakım sonrası servisin yaklaşımını paylaşırım.

Yalnız sizin gibi randevu alan kişileri aramamaları büyük ayıp! Ani kararla kapanmış olabilirsin, bir zahmet arayıp haber ver değil mi:berbat

lokmanusta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yine renault servisi olacak kayserili bir işadamı aldı.

ankay2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi haftalar,

Bakımı Güven Altan'da yaptırdım. Yoğun olmasına rağmen oldukça ilgili bir servis. Rutin bakım dışında ek olarak arka fren balataları değişti. 360 +170=530 tuttu. Tabi bu fiyat %25 indirimli hali... KK 9 taksite bölüp bu yılı da atlattık. Bir sonraki bakıma kadar servis ziyaretine gerek olmaz inşallah.