Maviş Megane 2

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence Eibach al tavsiye ederim ben fk aldım önce 5 cm ama ön taraftartan çok fazla metal sesi geliyor fklarda ve fklar çok zıplatıyor Eibachte ses sorunu yok ve çok zıplamıyor FK alıp pişman olmanı şstemem benim gibi boşuna paran gider.
Benim yaydan beklentim üstün yol tutsun fren mesafesi kısalsın vb. şeyler değil görsel güzel olsun gerisi önemli değil sakin kullanan birisiyim ;)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin güzel araç :) önerim olcak olursa çıtalarda tampondaki grimsileri parlak siyah boya veya folyoyla kaplarsanız araç daha kaliteli durabilir :) iyi forumlar

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin güzel araç :) önerim olcak olursa çıtalarda tampondaki grimsileri parlak siyah boya veya folyoyla kaplarsanız araç daha kaliteli durabilir :) iyi forumlar

piano black tarzı diyorsunuz sanırım güzel fikir kafada canlandırınca güzel duruyor gibi teşekkürler öneriniz için değerlendireceğim.

bykarizma07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah. Çıtaları aracın rengine boyasanız bence daha hoş olur.

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlayamadığım birşey var benim aracım 3.5 cm basık arkadaşımız 5 cm basmasında rağmen benim aracım çok daha alçak gözüküyor :S montajımda bir problem olmuş olabilir mi ?

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaylarin ne marka?

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coil-Ex marka yaylarim

Montajda bir problem olacağını sanmıyorum bazı yaylar fazla düşürüyor benimkiler 5cm eibach ancak benim lastikleri 17 inc ve 45 yanak sizin lastikleriniz ise 16 ve 55 yanak bunuda göz önünde bulundurun. Sizinkinin montajında bir problem olduğunu sanmıyorum sadece yaydan yaya düşürmeler değişebiliyor.