Maya Geyiği Muhabbetine Burdan Devam Edebiliriz

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
MAKARADAN KIYAMET GEYİKLERİ....(geyikleri rahatsız etmeyin)....:cool:

21 Aralık'ı beklemeye gerek yok! Maya'sı bozuk insanlar için her an zaten kıyamettir. 21 Aralık diye Şirince'ye göç eden adam, Yecüc Mecüc lafını duysa kütüğünü Medine'ye aldırtır ben söyleyeyim...

Şimdiden söylüyorum 21 Aralık'a girer girmez aksiyon beklemeyin kıyamet saati belli değil ama kesin kopuyoruz panik yok

21 Aralık'ta (6gün sonra) kıyamet yaratabilecek bir uzay cismi Dünya'ya çarpacak olsaydı,şuan bulutsuz bir havada çıplak gözle görülebilirdi

21 Aralık'ta bütün geyiklerin intihar edeceği yolunda bir duyum aldım.

21 Aralık iyi ki Cuma'ya denk geliyor. Ya Pazartesi sabahına denk gelseydi? Diyete başlamışız yine falan.. Ayy aç açına gidecektik bak!

21 Aralık'a 8 gün var ama ben an itibariyle bir ışık gördüm denizin üstünde. Cihangir'i almaya geldiler, Şirince yalan.

Ergenekon davası maya kehanetlerinden biriymiş. 21 Aralık'ta bütün şüpheler ortadan kalkacakmış.

21 Aralık'ta kıyamet kopsa en çok kıdem tazminatının yanmasına üzüleceklerin dergisi Zaytung Beyaz Yaka, yine dopdolu -

kiyamet_geyikleri.jpg

Acaba 21 Aralık mayaların sonu mu? bundan sonra yoğurt yiyemicekmiyiz?
21 aralık cuma namazı biletleri Biletix'ten satışa sunuldu... - İmam arkası 50.-TL - Kapıya yakın 75.-TL.. :))

Şirince ye 21 Aralık yüzünden Akın edenler sayesinde , kasabanın bakkalında kuyruklar oluşuyormuş. E işte bakkal aydınlanmış :))

Bu mayalar da bir şeyden anlamıyor. Şurda gül gibi kıyamet tarihi 12.12.12 dururken 21 Aralık da nerden çıkmış.

21 aralık kıyamet iptal. ahiret soruları çalınmış :d

Maya Uygarlığı Orta Amerika'da kurulmuş bir uygarlık değil mi?21 Aralık falan işte bunlar hep Amerikan oyunu arkadaşlar.:D

Bu ülkede 10 yıldır ne olaylara rağmen kıyamet kopmadıysa, 21 aralık sadece trial olabilir.

Haberlerde 22 Aralık'in hava durumu gösterildi demekki 21 Aralık'ta kıyamet felan kopmayacak :S
Maya takvimine göre 21 Aralık'ta kıyamet kopmazsa; "mayası bozuk çıktı" derim...