Media Nav Evo Carplay hk

omeryalcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar ,

2016 model 1.5 EDC 90 bg Touch paket araca sahibim ve bu aracın Media Nav Evo sisteminde Carplay varmı ? (varsa ben bulamadım nasıl açabilirim)

iyi günler.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , 2019 0.9 touch aracimda carplay+androidautoo mevcut ama dizel touchlarda bilemem çünkü dizel touchlarda yerleşik navigasyon varken benzinli touchlarda yalnızca Google haritalardan navigasyon açılabiliyor yani dizelle benzin arasında fark ediyor artık Renault neden oyle sacmaliyorsa

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , 2019 0.9 touch aracimda carplay+androidautoo mevcut ama dizel touchlarda bilemem çünkü dizel touchlarda yerleÅŸik navigasyon varken benzinli touchlarda yalnızca Google haritalardan navigasyon açılabiliyor yani dizelle benzin arasında fark ediyor artık Renault neden oyle sacmaliyorsa
benzinli dizel icon touch farketmez 2019 sonrası türm araçlarda carplat ve android auto var.2019 öncesi araçlarda yok.navigasyonun araçla paketle alakası yok media nav evolarda navigasyon var, medianav evo 2 lerde ise carplay android auto var

Son düzenleme:

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar ,

2016 model 1.5 EDC 90 bg Touch paket araca sahibim ve bu aracın Media Nav Evo sisteminde Carplay varmı ? (varsa ben bulamadım nasıl açabilirim)

iyi günler.
2016 araçlarda yok.sizin cihazınız media nav evo.media nav evo 2 cihazlarda var o özellik

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır alakası var hocam, Android autoo icin demiyorum onda hemfikiriz, bende 2019 0.9 touchh var android autoodan navigasyon var ama yerleşik navigasyon yok mediaa nav evolotionnn bendeki cihaz ama yerleşik navigasyonn yok, yalnız 2016 veya 2018 dizel toucchlarda yerlesik navigasyon var, benzinli olanlarda yerleşik navigasyonn mevcut değil

Burda dizel touchlarrr örnekleri var resimleri izleyin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...14168345/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...04380760/detay

https: // www.sahibinden.com/ilan/vasi...03829536/detay

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin cihaz media nav evo degil hocam.senin cihazin evo 2.evolarda navigasyon gomulu geliyor.evo 2 lerde kapali geliyor.ama disarda ucrrt karsiligi actirabilirsiniz.forumda konularimi vs takip edersen bu cihazlara video oynatma harita navigasyon islemlerini turkiyede ilk benim yapıp paylastığımı görebilirsin

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur hocam, bu işler karışık biraz

omeryalcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkürler arkadaşlar bende yabancı formlarda kontrol ettiğimde dediğiniz gibi medianav evo v2 lerde yani 2019 sonrası üretim araçlarda olduğunu iletiyor bununla birlikte sistem versiyonu 13.1 veya daha üstü sürümlerde CarPlay yada AndroidAuto geliyormuş.