MEDİANAV EVO 2 ALMALI MIYIM?

CGN

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
CLİO 4 2018 MODEL TOUCH ARACIM VAR ÜZERİNDEKİ FAZ 1 MEDİANAV 9.1.3 YAZILIMI VAR HALİYLE CARPLAY DESTEKLEMİYOR. BENİM İÇİN CARPLAY ÇOK ÖNEMLİ VE ANDROİD CİHAZLAR ÇOK GÜVEN VERMİYOR. SOKETİ BİREBİR UYUMLU OLDUĞU İÇİN MEDİANAV EVO 2 CİHAZI ALMAYA KARA VERDİM VE BİR YERDEN FİYAT ALDIM CİHAZ VE ARKA BALIKGÖZÜ KAMERA DAHİL 5750 GİBİ SİZCE DEĞER Mİ BU CİHAZLAR DAHA HIZLI SANIRIM KULLANANLAR CARPLAY İN HIZI VE KULLANIMI RAHAT MI FİKİRLERİNİZİ ÖNEMSİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM

KoUg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babamda faz1 bende faz2 var. Arada ciddi fark var. Rezistif kapasitif ekran farkı. Faz2 de kullanılan linux işletim sistemi. Carplay AndrAuto gibi farklar var. Bence değişime değer fakat android tabanlı cihazları da deneyebilirsiniz. Tabi bu cihazları monte edebilmek için kasa da değişiyor.

CGN

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Carplay kullanisli mi peki hiz olsun gorsel kalite olsun android tabanli dusunmuyorum bir de faz2 de ram ve hafiza kaclik oluyor

KoUg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkisi de güzel. Bluetooth obd cihazı ile android auto da aracın motor yağ sıcaklığı ltft stft gibi değerlerini de görebilirsiniz. Ben şu an carplay e geçtim bence büyük rahatlık. dahili navigasyonlardan daha iyi sonuç alıyorum. Artık carplay de yandex navigasyon da çalışıyor. Youtube music de kullanıyorum. Alışınca bırakamıyorsunuz zaten.Ram hafıza sormuşsunuz fakat carplay ve auto da uygulama telefon üzerinden çalıştığı için herhangi bir kasma donma yaşamazsınız.

CGN

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
GE.TİĞİNİZCARPLAY ORJİNAL MEDİANAV EVO 2 MI? YOKSA ANDROİD BASKA Bİ CİHAZ MI?

KoUg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal evo2

CGN

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba tekrar, bahsettiğim gibi medianav evo 2 multımedya ekran ve geri görüş kamerası satın aldım kablo ve soketler her sey var bunun montajını yaptırabileceğim bir yer var mı istanbul avrupa yakasında yardımcı olabilir misiniz?

CGN

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Arkadaşlar montajı da yaptırdım benim gibi düşünen varsa medianav evo 2 ye kesinlikle geçmesini öneririm sadece android auto ve carplay baslı basına yeterliyken bu cihazda ekran kalitesi olsun dokunmatik hassasiyeti olsun ses kalitesi olsun ciddi farkediyor. Carplay konusunda çekinceliydim ama cok stabil simdilik tek sıkıntı google maps rota izlenirken multi touch ozelliği olmadığı için cihazda yakınlastırma uzaklastırma yapamıyorum harita üzerinde. Ama buna da şükür