Medianav usb arabayı her çalıştırmada baştan başlıyor

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar önceden böyle değildi sandisk 16 gb usb takılı ve içerisinde sanatçılar dosyalar halinde yüklü ama arabayı her kapatıp çalıştırmamda usb bellekteki ilk dosyadaki ilk şarkı açılıyor kaldığım yerden devam etmesinin bir yolu var mı acaba nerede hata yapıyorum

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım bir tek benim başıma geldi bu sorun ve hala bir çözüm bulamadım,her yolu denedim olmuyor konu hakkında bir şey yakalayan olursa ve bilgi verebilirse sevinirim.

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oynatma seçeneklerinde tekrar butonu açık olabilir ve klasörü tekrarlıyor olabilir bahsettiğim yerde 4 farklı oynatma seçeneği olması lazım

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oynatma seçeneklerinde tekrar butonu açık olabilir ve klasörü tekrarlıyor olabilir bahsettiğim yerde 4 farklı oynatma seçeneği olması lazım

yok hocam o seceneklerin de tümünü denedim,,aracı kapatıp tekrar çalıştırma sırasında usb yi yeniden okuyarak ilk parçadan başlatıyor..zaman zaman arabayı stop etmeden önce usb den radyoya geçiyorum tekrar çalıştırdığımda usb ye geçersem kaldığı yerden devam ediyor ancak bu da her zaman olmuyor..

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok hocam o seceneklerin de tümünü denedim,,aracı kapatıp tekrar çalıştırma sırasında usb yi yeniden okuyarak ilk parçadan başlatıyor..zaman zaman arabayı stop etmeden önce usb den radyoya geçiyorum tekrar çalıştırdığımda usb ye geçersem kaldığı yerden devam ediyor ancak bu da her zaman olmuyor..

Hocam yazılım güncellemsi yapmayı denedin mi?

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim selam,
Medianav üzerinde yazılımsal bir işlem yaptın mı? Şöyle anlatayım, cihaz kaldığı şarkıyı medianav üzerinde bir dosyanın içine yazıyor. Belki bu dosya ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Yazılım güncellemesi ile bu dosyalar yeniden yazılacağı için çözüm olabilir.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim selam,
Medianav üzerinde yazılımsal bir işlem yaptın mı? Şöyle anlatayım, cihaz kaldığı şarkıyı medianav üzerinde bir dosyanın içine yazıyor. Belki bu dosya ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Yazılım güncellemesi ile bu dosyalar yeniden yazılacağı için çözüm olabilir.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selam,hiç bir işlem yapmadım,servisi le görüştüm yazılım güncelleyelim dediler son çare önümüzdeki hafta götürüp yazılım güncelletmeyi deneyeceğim,sorunun durduk yerde başlaması ilginç geldi bana yani durduk yerde bahsettiğiniz dosya ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi acaba..

frkclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Arkadaşlar,

Bende clio sportourer joy pakat araç var. Teybi dokunmatik ekran olmayanlardan. Aynı sorun bende de vardı, bellekteki mp3 hariç ne kadardosya varsa sildim.Özellikle müzik klasörlerinin içindeki jpeg ve ufak sistem dosyalarını. Sorun çözüldü. Denemenizi tavsiye ederim.