Megane 1 2.0 8v

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle sa aracım megane 1 8v arabamı yaklaşık bir sene önce aldım her şey iyi güzel gidiyordu derken elektronik arıza ışığı yaktı basınç senserüm bozulmuş değiştirdim her iki ayda bir gaz kelebeği potansiyelmetresi bozuluyor bende mi bi sıkını var anlamıyorum arabanın bobinleri bujileri yeni 3 ayda bi fazla binmediğim halde a bujilerini öldürüyor araç çekiş deseniz şu an dahi ölü gibi yakıt deseniz 30 litre gazla en fazla 190 km yol gidiyor hakkını vererek gitse o yolu için yanmaz beni renoult tan yıldırdı işin açıkcası neyi var bi anlamadım sabahları ilk çalıştırdığımda araba roket ama motor ısınınca murat 124 oluyor :sinirli

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Aleykum selâm yeni aracınız hayırlı olsun.Ustanızı değiştirin sonra gerekli parçaları değişirsiniz ! Subap ayarı nasıl belki subap ayarı bozuk olabilir?

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Subob ayarında bı sıkıntı yok ölçtürttüm

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugünde benzinle gazı aynı anda yakmaya başladı

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesici bozulmuş yenisini takdırdım

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde araç​rolantıda çalışırken motordan tuku tuku diye bir ses geliyor kaputu açıp dinlediğimde şıkırtı sesi var anlıyamadım subob ayarına dün baktırdım sadece biri farklı çıktı ustam birşey yok dedi

Veyo323

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk aldığımda aracı çoğunlukla​sıkıştırarak kullandım nolduğunu anlıyamadım araç çok fazla yakıyor ama sanki araca yüklenince bişi arkasindan tutuyor gibi oluyor motor freni ne bırakınca aşırı sıkıyor araç yardımlarınızı nızı bekliyorum çoğu Usta'dan ümidimi kestim