Megane 1 multimedya oynatici problem olurmu ??

cfhayirli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba megane 1 in orjinal kasetcalar teybinden bıktım artik ve navigasyon bluetooth vs vs ozellikli bir multimedya oynaticili bir teyp almaya karar verdim marka ve model onerecek olan varmi veya daha once kullanmis olanlara soruyorum ekrani acilirken silecek koluna surtuyormu cok guzel bir teyp begendim lakin ekrani silecek koluna surterse diyerek tereddutte kaliyorum iste cihaz

n11'de Harward HR-ND7920 Navigasyon Tv Dvd Bluetooth USB Girişli indash 1.000,00 TL yerine 749,99 TL
http://www.n11.com/harward-hr-nd7920-navigasyon-tv-dvd-bluetooth-usb-girisli-indash-P22601254

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
silecek koluna sürteceğini hiç sanmıyorum okadar geniş değil. bu cihazı almayı bende düşünüyorum youtubeda bi videosunuda gördüm menü görünümleri vs çok güzel . ayrıca gittigidiyorda daha uygun fiyata mevcut

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tekrar araca baktımda silecek koluna sürtebilirmiş

cfhayirli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulunduğum şehirde pek fazla cesit yok bu nedenle internetten aliyorum elektronik cihazlar bu konuda hep sıkıntı bugun iade kosullarina bakip alacagim bi şansımi deneyeceğim orjinal teyp geniş duruyor lakin bu teyp o kadar genis degil gibime geldi

cfhayirli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam dusundumde o kadar para verip acaba surtermisıkıntısi. Cekene kadar 200 tl lik usb li bi pioneer teyp birde arkaya. 6"9 inc kolonbi hoparlir alayim daha temiz olur :)) param bile artar hatta :))

equity

Gökberk YILMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam dusundumde o kadar para verip acaba surtermisıkıntısi. Cekene kadar 200 tl lik usb li bi pioneer teyp birde arkaya. 6"9 inc kolonbi hoparlir alayim daha temiz olur :)) param bile artar hatta :))

tabi siz bilirsiniz hocam . ama ben hala bi indash (geri görüş kamerasıyla birlikte) çok iyi durur diye düşünüyorum:)