Megane 2 Abart Egzoz İle İlgili Sorular :S

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben simdi araca abarth egzoz taktıracam slincerli sadece egzozu taktırcam orjinalini çıkartıcam aldıgım egzozu takıcam orta susturucuya ellemiycem arabadan çok abartı bi ses istiyorum beynimi oynatsın :D

Düşündüğüm gibi olurmu?

Slincerle sesi tamamen kesermi?

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son susturucu iptal ederseniz bi nevi ses alırsınız ama öle aman aman bi ses olmaz.sağlam bi ses almak istiyorsanız katalizörü iptal edip 61lik komple düz boru çektirin o zaman 1km öteden geldiğiniz belli olur...3-5 beygir daha alırsınız araçtan slincerle farklı slincer'ı çıkardığınız zaman farklı ses alırsınız. böyle kullanıma 4-5 ay devam ederseniz egzostun sesi içerisinde krom bağlayarak dahada güzelleşir. otto spec slincerlı yanık uçlu egzostu tavsiye ederim...

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz gibi yaparsam slincer sesi ne kadar keser benim için sorun değilde babamda kullanıyor arabayı yaşlı kafası ses çekmiyor. bana kalırsa ben hergün cezada ödemeye razıyım.

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğiniz gibi yaparsam slincer sesi ne kadar keser benim için sorun değilde babamda kullanıyor arabayı yaşlı kafası ses çekmiyor. bana kalırsa ben hergün cezada ödemeye razıyım.

Elektronik vanalı egzozlardan da düşünebilirsiniz. Baba da kullanıyorsa sürekli slincer tak sök bir süre sonra eziyete dönüşebilir. Ama elektronik kumandalı olanlarında böyle bir sorun yok :) Aç kapat aç kapat :)

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben egzozu aldım bile. :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takın gidin alışıyolar bir süre sonra

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D yok bu alışmayı denemez söker vallaha egzozu :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sesi alamazssanız sökün :D

recep00352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o sesi almak problem değil arkadaşım öyle bi ses alırsam bu sefer egzoz susmaz :) benim tek amacım egzozu istedigimde 0 ses yapmak sesi kesememekten korkuyorum

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o sesi almak problem değil arkadaşım öyle bi ses alırsam bu sefer egzoz susmaz :) benim tek amacım egzozu istedigimde 0 ses yapmak sesi kesememekten korkuyorum

otto spec silincerlı yani araçta ki silincerlı istediğin zaman susar .