megane 2 kaplama tavsiyesi

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
piano black.. arac içine derinlik kazandırıyor ve daha sık duruyor

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim Dynamique lerin çoğu yeri siyah , bu yüzden ben siyah yapacam .

serhan1991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar parlak sıyah a karar kıldım ve folyoları aldım haftasonu dneme yapacagım yalnız yanlardakı fan ızgalarını uzerındemı kaplayayım yoksa cıkıyormu?

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parlak siyah daha havalı durur.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araban ne renk olursa olsun. piano black tek geçerim. ama folyoyla yaparsan çok çiziliyor. ben o ortayı baştan aşağı söktüm hatta teybin kafasınıda çıkardım. kapı kolları cam açma modülü v.s hepsini piano black yaptım. ve çok kişi orjinal sanıp vaaauv. ilk defa bi meganeda böyle şeyler görüyorum diye şaşıranlar oluyor.

ama ben boyattım 2-3 gün aracı yatırdım. sonra güzel oldu. boyacım biraz cacıktı ama ona rağmen çok güzel oldu. çok daha şık durur piano black. dediğim gibi imkan varsa hepsini söküp verirsen 150 ye filan boyuyorlar. hemde yetkili serviste bile.

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaplamadansa boya daha güzel durur

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabanın içi gibi yap :eyv

fotoraf0021x.jpg
Bende tam tersine konsolu piano black yapmayı düşünüyorum.Corsa ve Astra'ların 111. serisine özel gibi çok güzel durucağına eminim.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
piano black yada karbon gri tavsiye etmiyorum araç ıçnde çok şık olmuyor bence araç içinde ucuz malzeme kullanılmış gibi oluyo benm fikrim

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araban ne renk olursa olsun. piano black tek geçerim. ama folyoyla yaparsan çok çiziliyor. ben o ortayı baştan aşağı söktüm hatta teybin kafasınıda çıkardım. kapı kolları cam açma modülü v.s hepsini piano black yaptım. ve çok kişi orjinal sanıp vaaauv. ilk defa bi meganeda böyle şeyler görüyorum diye şaşıranlar oluyor.

ama ben boyattım 2-3 gün aracı yatırdım. sonra güzel oldu. boyacım biraz cacıktı ama ona rağmen çok güzel oldu. çok daha şık durur piano black. dediğim gibi imkan varsa hepsini söküp verirsen 150 ye filan boyuyorlar. hemde yetkili serviste bile.
Bizi Fotoğraflarınla aydınlat Gökhan abi :aytuğ

serhan1991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet gökhan abi ilham fotografları beklıyoruz :)