Megane 2 ön hoparlör tavsiyesi.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hepsi buradadan aldigin hoparlorun arka miknatis boyutu nasildi kutusunda resimi falan varsa sana zahmet cekebilirmisin. Meg 2 lerin ön kolon yerlerinde yagmur korumaligi var takarken sorun oluyor. Hoparlor tam oturmuyor.

emremegane2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de ön kapi kolonlari patlamişti kardeş sony nin 13 cmlik kolonlariyla değiştrdim arka kapilarada ayni zamanda taktim orjinal teyip yerinede dabl aldim gayet iyi ..

cryptosy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsi buradadan aldigin hoparlorun arka miknatis boyutu nasildi kutusunda resimi falan varsa sana zahmet cekebilirmisin. Meg 2 lerin ön kolon yerlerinde yagmur korumaligi var takarken sorun oluyor. Hoparlor tam oturmuyor.

arka kapılarda zaten ön kapılarda olduğu gibi bi yağmur koruma plastiği yok :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öndeki Midler Değiştirdiğin Zaman Yagmur Koruma Bölümü Kesilceği İçin Su Alma İhtimali Yüksek Bilgin Olsun :berbat :berbat

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
arka kapılarda zaten ön kapılarda olduğu gibi bi yağmur koruma plastiği yok :)

arkalarda sorun yok herhangi 13 cm lik takabilirsin :) Ben arka kapılardan tam verim alamadım pandizota oval takmıştım. Aldığın önlere takılabilirmi yağmur korumalığını kesmeden.

adige05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,

2008 model megane 2 authentique aracım var. Araçta orjinal cd çaları bulunmakta ön kapı hoparlörünü Alpine SXE-1325S model hoparlör ile değiştirdim. Bildiğiniz üzere arka kapılarda hoparlör mevcut değil. İsteğim pandizota hoparlör koymak ama amacım arabayı inletmek değil biraz bas vursun biraz temiz ses olsun yeterli benim içim. Sizce ne almalıyım ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

onlyciihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim önlerde jbl kompenent var sadece hoparlör taktım crosover falan yok cam diplerinde kendi tizleri tamamlıyorzaten.aracın arka kapılarına da önlerden söktüğüm kenwood koaksiyel hoparlörleri taktım ummadığım derecede bas sesi verdi çok mutlu oldum :) ha bu arada teyp pioneer