Megane 2 sedan modifiye

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar yaşım 18 we forum a yeni katildım ehliyet i daha yenı aldım her ne kadar babam ın arabası da olsa arabayı bıraz modifiye yapmak istiyorum sizinde fikirlerinizi almak istiyorum arabam 2007 1.5 dci authetique sedan

Şuan ki hali

LPlp6J.jpg
[/URL][/IMG]
P315ZN.jpg
[/URL][/IMG]
oQXAbX.jpg
[/URL][/IMG]

koymak istediğim jant (örnek)

P315bN.jpg
[/URL][/IMG]

şuan arabama yaptıklarım
-hella mercedes korna
-sis zenon
-amerikan park sinyalere bağlı
-park iptali
-arka stoplara siyah folyo

arabama yapılacaklar
-16 inc wiper jant
-yan bantlar piano black kaplama
-4 cm spor yay yada pres
-ön cıtalar we logo piano black kaplama
-app plaka
-cam filmi
-ön far zenon

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve baban bu yapacaklarına tamam diyorsa mesele yok..:eyv

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haberi yok iste kendı paramla yapcam ama

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim adet, örf ve geleneklerimizde babaya sormadan kendi kafamıza göre nasıl olsa parasını ben veriyorum diye bir şey yaptırmak söz konusu bile değildir. Sana tavsiyem geleneğimizi devam ettirmen.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öncelikle şunu söylim basıcaksan yay koy orjinal helezonlara işlem yaptırma kestirme presletme gibi. basıcaksanda 3.5 bas sonucta aile olarak kullanıcaksınız tahminimce. janta geliceksek.. bence orjinal bir renault jantı kullan. 16 jant gayet büyük orjinal jant koyarsan gayet güzel gözükür. şu jant mesela on numara.;
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...plika-4x100__muzaffer-ticaret-164709515/detay

birde şunu söylim pederden habersiz bişey yapma. sen soyle haberi olsun. sonradan öğrenirse yaptınız şeylerin hem vakitine hem nakitine yazık olur :) hakkı abide çok doğru söylüyor..

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haklısınızda soylersem bunların hiç biri olmaz zaten sadece aılede tek ben kullanıyorum arabayı benden once yatıyordu araba hep

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim ben aracımı kendi paramla aldım fakat yinede kafamdakileri yapamıyorum evdekiler sürekli müdehale ediyolar sen babaya danışmadan kafana göre iş yapma eğer illa yapıcam diyosan mutlaka rızasını al fikirlerimiz nerdeyse aynı bu ay sonu bende xenon far ,camlara film falan yaptırıcam

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkur ederim tawsiyeleriniz için mutlaka dediğinizi yapcam

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim aracta babama ait ben bir cok sey yapacakken hep babama soyledim ve klasik hep ayni cevap bosver.. oldu :D sis farina bile sicak bakmıyor eskidn sis fari mi vardı onumuzu zor goruyoduk dio. Dun aksam celik jant baktim internetten tam bizim araca gidecek jant buldum babam da ayni odadaydi gosterdim söyledim bi celik jantin eksikti dedi :D yaptirsam yaptiririm para hic sıkıntı değil ama sonra o niye boyle bu niye boyle olacak :) bnde sinirlenip cikarticam

Tavsiyem su ki araca sade seyler yapmaya bak abartiya kacmadan mesela babalarin kizmayacagi hafif seyler cam filmi gibi vs, zaten hafif olan seyleri yapmışsın amerikan park mesela yapsan ruhu duymaz araci kendi kullanirken :D

Jant olarak babayi ikna edebilirsen orjinal jant tak derim :eyv ben basma olarak 3,5 mm den fazla dusunmezdim :eyv arada bir de olsa arabayi ailen kullanmasa da gencsin illa arkadaslarinla geleceksiniz dolusup altını surtme riski olmasin sonra :)

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğukan kardeşim benim aracıma kimse karışmaz ama şuan üzerinde modifiye adına hiç bir şey yok bizim araçlarımız zaten fabrikasyon makyajlı tofaş değil ki bu çingene işi gibi takıp takıştırasın. Arkadaşların dediği gibi yapacaksanda sade olsun melsela cam filmi xenon gibi ;)

Bu arada aracı hiç bastırma derim ilerde pişman olabilirsin çünkü bir kaç arkadaşım var hepsi orjinale döndü.