Megane 2 Zaman Ayarlı Otomatik Sağ Ayna Yatırma Modül montajı

lostromos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel bir çalışma.Elektronikten anlayan arkadaşa benim bir tavsiyem var.Yapılabilirse megane 2 lere start stop güzel olur.

start stop düşündüm ama hem kullanışsızlık hemde motor ve marş motoruna verdiği zarardan dolayı vazgeçtim. Çünkü aracın sistemi ona göre tasarlanmamış. Ancak çok yakında 2 adet efsane proje var hemde ucuz maliyetli. Takipte kalın . İlginiz için teşekkürler. Saygılar..

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaman ayar düğmesini sıfıra getirince devredışı kalıyor. Hatta ayna aşağı halde ve geri vitesteyken aracı stop ettiğinizde bile eski konumuna gelebiliyr. Tamamen kodlama mantığı işi çözdü. Ayrıca dediğinz gibi vites gerideyken ve ayna aşağıdayken banada kontrol imkanı sağlıyor. Orjinal sistemle yarışabilir yani :)
Guzel sistem. Nekadar peki bu modül

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merakla bekliyoruz.İyi çalışmalar...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link i var mi bizde alalım

lostromos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar link yok ürünü ben kendim tasarladım. Piyasadaki hazır moduller iş görmez boşuna denemeyin benim baktıklarımda aynanın eski konumundan sapmaolabiliyr veya vites gerideyken kontağı kapattığınızda geri gelmeme durumu olabiliyr. Eğer daha kaliteliside varsa ben görmedim ama illaki vardır iyice araştırmak gerek. Eğer talep olursa 5-6 tane üretebilirim.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar link yok ürünü ben kendim tasarladım. Piyasadaki hazır moduller iş görmez boşuna denemeyin benim baktıklarımda aynanın eski konumundan sapmaolabiliyr veya vites gerideyken kontağı kapattığınızda geri gelmeme durumu olabiliyr. Eğer daha kaliteliside varsa ben görmedim ama illaki vardır iyice araştırmak gerek. Eğer talep olursa 5-6 tane üretebilirim.
Fiyatta söylerseniz iyi olur..

lostromos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30-50tl arası olur tahiminimce 40tl ye çok rahat kurtarır. Zaten 5-6 adet yapmayı düşünüyrm diğer forumlardan da talep oldu. Yaptıktan sora link atarım buraya almak isteyene yardımcı olurum.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30-50tl arası olur tahiminimce 40tl ye çok rahat kurtarır. Zaten 5-6 adet yapmayı düşünüyrm diğer forumlardan da talep oldu. Yaptıktan sora link atarım buraya almak isteyene yardımcı olurum.
Tesekkurler. Montaj isi nasil olur peki siz yapabilirmisiniz

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haber bekliyoruz senden

lostromos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamdır arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.