Megane 3 1.5Dci Dizel '' Egzoz Tavsiyesi Sorular ''

eneswarex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.
1.5Dci Joy 2013 aracım var.
Söylenen rivayetlere göre , Downpipe, düz boru, kat iptali gerçekleştirirsem aracımdan kaliteli ses alacağım söyleniyor.
Bunların yapılması mevcutmudur? Bir de sorduğum bir yer ( Vefalı Egzoz ) İstanbulda olanlar bilir.
Araca normal şekilde yapılamayacağını Turbonun kestiğini anca Yazılım atarsam ses alabileceğimi söyledi.
Şuanda Km de 20krş yakıyoruz.

Bu konudaki önerileriniz nelerdir, aranızda yaptıranlar varmıdır? Yakıt ve performans konusunda artılar eksiler Nelerdir?

vysorn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.
1.5Dci Joy 2013 aracım var.
Söylenen rivayetlere göre , Downpipe, düz boru, kat iptali gerçekleştirirsem aracımdan kaliteli ses alacağım söyleniyor.
Bunların yapılması mevcutmudur? Bir de sorduğum bir yer ( Vefalı Egzoz ) İstanbulda olanlar bilir.
Araca normal şekilde yapılamayacağını Turbonun kestiğini anca Yazılım atarsam ses alabileceğimi söyledi.
Şuanda Km de 20krş yakıyoruz.

Bu konudaki önerileriniz nelerdir, aranızda yaptıranlar varmıdır? Yakıt ve performans konusunda artılar eksiler Nelerdir?

bende dediklerin var hocam. Kimi sesi seviyor kimi sevmiyor ama yakıt yakma arttı. performansta ciddi arttı. yazılımla falan 140 bg alıyorum. stok 105 benim. tavsiye ederim.

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hortlamis ama illaki gelen gecen bakacaktir ayni sorun icin biz yine de yazalim. Downpipe + 61 lik duz boru yaptirdim aldigim ses cok tok bir ses. Kaliteli. Oyle rahatsiz edecek bir ses degil fakat gel gelelim ki stock clio ya dp yapmak cok bos bir sey olur. Araba yurumez ve yazilimdaki verdigi sesi vermez. Dp yapanlara biz yazilim + dpf iptali oneriyoruz. Bu arada 75 lik cliolar 90 liktan daha iyi yurudugu icin 75 liklere kesinlikle tavsiye ediyorum dp+ yazilim. Bende de su an clio 4 var makyajli 2017 aldigim beygir 130 civari