Megane 3 'Akü Şarj Oluyor' Uyarısı

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba, bugün seyir halinde iken birden ekranda 'Akü Şarj Oluyor' uyarısı belirdi. Bu ne anlama geliyor? Acaba akümün ömrü mü doldu değiştirmek mi gerekiyor?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3'ün beynine akıl sır ermez arada kafasına göre takılırdı benimki :D Müzik falan dinleme olduysa akünnde şarjı azıcık düştüyse çalıştığı zaman bu uyarıyı verir

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3'ün beynine akıl sır ermez arada kafasına göre takılırdı benimki :D Müzik falan dinleme olduysa akünnde şarjı azıcık düştüyse çalıştığı zaman bu uyarıyı verir

Anlamadım bende :) Yarın bir gün yolda bırakmasın da akü bitti diye... :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlamadım bende :) Yarın bir gün yolda bırakmasın da akü bitti diye... :)
Sağlıklı marş basıyorsa sıkıntı yok servise sormuştum ben :)

eray_avci

Yusuf Eray AVCI
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bir ariza değil dostum normal bişe akü voltaji belirli seviyenin altina düştüğü anda beyin bunu otomatik olarak göstergeye yansitiyor korkulacak bişey yok yani ;)

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birkaç defa bende de aynı sorun oldu ama servisde aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok. marş basıyorsa akü sağlammmm.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bir ariza değil dostum normal bişe akü voltaji belirli seviyenin altina düştüğü anda beyin bunu otomatik olarak göstergeye yansitiyor korkulacak bişey yok yani ;)

Teşekkür ederim :)

birkaç defa bende de aynı sorun oldu ama servisde aküyü ölçtürdüm sıkıntı yok. marş basıyorsa akü sağlammmm.

Tamamdır. Teşekkür ederim :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanız kaç model. benimkini 15 aydır kullanıyorum akü uyarısı vermedi hiç. eski karadüzenlerde akü zayıfladımı marştan anlaşılıyordu. yeni motorlarda belli olmuyorki sabah basan akü akşama basmıyor.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanız kaç model. benimkini 15 aydır kullanıyorum akü uyarısı vermedi hiç. eski karadüzenlerde akü zayıfladımı marştan anlaşılıyordu. yeni motorlarda belli olmuyorki sabah basan akü akşama basmıyor.

15 ayda yada bir kaç yılda akü kolay kolay bitmez. Biz 6 senedir kullanıyoruz tık demedi o kadar içinde müzik dinlediğim halde.