Megane 3 için AUX ve USB girişi

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bildiğimiz çakmaklığa takılan mp3 player tarzı bişey olması lazım dediğiniz şeyin. kabloyla aux girişine bağlanma yöntemiyle kullanılıyor. onun yerine telefonunuzu yada mp3 playerınızıda direk kabloyla bağlayabilirsiniz sisteme.
bence böle şeylerle uğraşmaktansa cenmaxın renault megane-fluence için ürettiği özel bi navigasyon var. hem aracınıza usb desteği geliyor, hem navigasyonunuz oluyor hemde bluetooth yoksa bluetooth özelliğiniz oluyor. yani komplex ve güzel bi ürün. arayüzü felan gerçekten çok hoş ve kullanışlı. yol bilgisayarı direk orta ekrandan gözüküyor. kapı açık uyarıları, dış sıcaklık vs... ayrıca cenmax kaliteside var. 1500 lira gibi bi fiyata satılıyor. ama her serviste yok sadece mais lerde mevcut. eğer aracınızın orjinal navigasyonu yoksa o cihazı tavsiye ederim.serviste sadece usb aparatı için 500 lira gibi rakamlar istenirken bu cihaz 1500 lira eder bence :)alıntı aldığım yere göre dörtlü düğmesinin altındaki meret uzaktan kumanda alıcısı normalde görükmeyen bi yere monte ediliyormuş. usb slotuda torpido içine yada orta saklama bölmesine monte edilebiliyormuş. resimdeki cihaz tanıtım amaçlı takıldığı için aparatlar görüksün diye ortalık yere takmışlar...
resimi başka bi sitenin forumundan afrasyab77 isimli üyenin mesajından aldım
47DCD5DCF87641C7B62EAE074B7263A4.jpg

alıntı adresi

Son düzenleme:

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birşeyin sökülüp takıldığını zannetmiyorum. Bağlantı kablosu gibi bir aparatın bir ucu AUX diğer ucu USB girişidir büyük bir ihtimalle.

Geçen bir müşteride bana bir ucu AUX bir ucu dişi USB girişli kablo sordu muhtelemen aynen dediğiniz gibi bir kablo takılıyor ya da resimdeki gibi bir aparat var aparatın çıkışları AUX..