Megane 3 sport tourer gündüz farı sorunu!!!

beretta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Benim de başıma geldi, maalesef değiştirmediler farları. Yurtdışına kadar yazdım, nafile.

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Benim de başıma geldi, maalesef değiştirmediler farları. Yurtdışına kadar yazdım, nafile.

bende baya bi uğraşmayla çöze bildim. ilk servis ret olduğunu yazdı bende mail le sorunu kendi ağzımdan yazdım. taksi olarak kullandığım için herkese göstereceğimi falan yazdım başka bi servise gönderdiler onlarda resmini çekip gönderdiler ve sonuçta değiştiler.. artık gündüz farınıda yakmıyorum. Mersin çok sıcak gene olabilir.

osahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2011 sport tourer var, gunduz farlarini surekli kullaniyorum ama simdi gozum korktu. Bu led gunduz farini kendiniz mi yaptiniz yoksa serviste mi yaptirdiniz? Bilgilendirme icin tesekkurlef

Tapatalk'dan gönderildi.

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2011 sport tourer var, gunduz farlarini surekli kullaniyorum ama simdi gozum korktu. Bu led gunduz farini kendiniz mi yaptiniz yoksa serviste mi yaptirdiniz? Bilgilendirme icin tesekkurlef

Tapatalk'dan gönderildi.

aşırı sıcak havalarda erime yapıyo ve git gide çatlak çoğalıyor. ondan dolayı led lamba daha mantıklı ama ben yaptırmadım orjinal halinden yanayım.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 24lü ledlerden var 30 liraya satıyorum.Megane 3'ümde de başka bir takım kullanmıştım bir süre.Kaputu açınca farın 2 tane vidası var 10 ya da 12lik anahtarla onları söküp farı kendimize çekiyoruz raylı olduğu için, eski ampulü söküp ledi takıyoruz.

A4OKnFkCcAMdPHv.jpg

A4OLGm1CEAEYwa1.jpg

beretta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yurtdışından sarı led aldım.
Resimlerin üstüne tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

osahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam cok sık olmus, me kadara mal ettiniz, bu arada lamba kodunu yazabilrmisiniz

Tapatalk'dan gönderildi.

osahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler

Tapatalk'dan gönderildi.