Megane 4 joy Ekranda donma/kapanma sorunu

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar herkese. 2020 model megane 1.3 tce joy aracımın ekranı tuşları algılamıyor/geç algılıyor. Ekran araba kilitlenmedikçe kapanmıyor. Bazen ekranda uzun bir süre doğrulama devam ediyor yazısı kalıyor. Seste bir sorun yok ama tuşlardan verilen komutlar ekrana geç düşüyor veya hiç düşmüyor. Örneğin pause tuşuna basınca ses duruyor ama ekranda hala çalıyor gözüküyor. Daha önceden böyle bir durum başına gelen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. (Bu arada araçta joy paketlerde gelen küçük orijinal ekran var, sonradan ekran takma durumu vs yok)

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2018 joy 1.6 var bende de radyo ekranı bazen kapanıp açılıyor. Hatta video çekip merkeze de gönderdim. Ancak çözüm yok. Bekliyoruz. Bu sorunun da çözümü için renault port uygulamasından hata bildir. Geri dönüş yapıyorlar.

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan düzeldi bu ama ekran dediginiz gibi bazen kendi kendine kapanip aciliyor. Ses etkilenmiyor. Bir de debriyaj sesi var, 2000-3000 km'de gecer dediler; hala devam ediyor, arada titresim gibi bir ses de geliyor ön taraftan.

Renocumali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan düzeldi bu ama ekran dediginiz gibi bazen kendi kendine kapanip aciliyor. Ses etkilenmiyor. Bir de debriyaj sesi var, 2000-3000 km'de gecer dediler; hala devam ediyor, arada titresim gibi bir ses de geliyor ön taraftan.

Araç kaç model üretim tarihi nedir?

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2020 model mayis ayinda almistim