Megane coupeyle tekrar merhabalar :)

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar uzun zamandır okul durumumdan dolayı aktif olamıyordum forumda nihayet rahata erdim ve hem arabamla hemde forumdaki diğer arkadaşlarla daha sık etkileşimde olmak istiyorum bu dönem :) kendimi daha önce tanıtmıştım hemen özet geçeyim tekrar;
İsim: Cihan
Soyisim: Aksakal
Yaşadığı Yer: İstanbul
Otomobil Marka Ve Model: 2001 Megane 1 Coupe
Meslek: Öğrenci

Bu da benim zalım :)

D2yGk3.jpg

d37Mon.jpg
Manzara severim :)
WkGogq.jpg

makinayı özet geçiyim hemen bu sarışını kocaelinden bir memur abiden almıştım 6 7 ay önce 149 binde aldım lpgsini yeni taktırmıştı abi aracın motoru mekaniği gayet temiz çıktı hiç beni üzmedi zaten satan abide öğrenci oldugum için samimi yaklaşmıştı madem ilk araban kardeşim kesinlikle motoruna yürüyenine vs kefilim demişti allah razı olsun öyle çıktı. aracım rxi model yani en dolusu aracın dolu olma konusunda hassasım :D şimdilik tek sıkıntım arkadaşlar ki anladığım kadarıyla tüm coupecilerde hemen hemen bu sorun var güneş yanıkları. Sanarsın araç haçlı seferlerine katılmışta bizans askerleri kızgın yağ dökmüş :D Onun dışında araçtaki çoğu durumu toparladım iyileştirdim diyebilirim. Bu yaza toparlayabilirsem kendimi bir temizlik boyası yaptıracam inşallah. Bu konuda tavsiyelerinizi beklerim :) Diğer coupeci arkadaşlarla tanışmayı buluşmayı çok isterim saygılar :)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerimmmm. . .

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hosgeldiniz :)

keyifli forumlar :eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrar hoş geldin Cihan. Keyifli paylaşımlar.

togayhan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yeni katıldım bir megane 1 coupe ci olarak sende hoş geldin :D

togayhan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada yarın aracımı bende güneş yanıklarından dolayı boyaya veriyorum tavan ve kaput git sende ver, çünkü bunların hastalığı bu özellikle renault grubunun, kız kardeşimde 2011 megane coupe 1.5 dci var onunda tavanında güneş yanığı var... :D o yüzden temiz binmek için bu şart... birde en büyük sorunu sunroof u benim ki hala arızalı motorunu değiştirdim kızakları değiştirdim hala kapatırken elinle cama bastırmak gerekiyor aksi halde tavana sürtüyor camın arka kızakları...

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada yarın aracımı bende güneş yanıklarından dolayı boyaya veriyorum tavan ve kaput git sende ver, çünkü bunların hastalığı bu özellikle renault grubunun, kız kardeşimde 2011 megane coupe 1.5 dci var onunda tavanında güneş yanığı var... :D o yüzden temiz binmek için bu şart... birde en büyük sorunu sunroof u benim ki hala arızalı motorunu değiştirdim kızakları değiştirdim hala kapatırken elinle cama bastırmak gerekiyor aksi halde tavana sürtüyor camın arka kızakları...

tanıştığımıza memnun oldum :) valla benim de son işim boya kaldı artık o da kronik sıkıntı dediğin gibi. Yaza yaptırıcam inşallah bu ara tesisat olayı ile ilgileniyorum :)) sunroof olayı en ağır hastalık bunlarda ben almadan önce sağolsun satan abi yaptırmıştı sıkıntım yok çok şükür sunroofla :))

togayhan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesissat olayı da baya bir çetrefilli keyfe göre memlalar yükeldikçe yükseliyor :D

cystyle111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesissat olayı da baya bir çetrefilli keyfe göre memlalar yükeldikçe yükseliyor :D

benim nezdimde ve de araştırmalarım sonucunda 1000 tl gibi bir rakamla gayet tatmin edici bir sistem sağlanıyor tabiki kişiden kişiye zevkler değişiyor :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe vaz geçilmezdir yaşam tarzıdır :)