Megane icon 1.5 dci yazilim yaptirdim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

SOA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta yakıt tasarrufu sağladım ve gidişi ciddi anlamda değişti, Araca yazılım sonunda 30 beygir ve 50nm tork geldi.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Araçta yakıt tasarrufu sağladım ve gidişi ciddi anlamda değişti, Araca yazılım sonunda 30 beygir ve 50nm tork geldi.
Hayırlı olsun. Aracınız kaç beygir di ne oldu ? Yakıt tüketimini pompa ölçümü ilede ölçermisiniz ?

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Hangi marka yazılım yapıldı, fiyat ve dyno sonuçları hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Eco mod ile normal mod arasındaki yazılım değişikliğini nasıl yönettiler?

Çift yazılım mı yapıldı modlar için?

Sorumuz çok sıradan başlayın :D

SOA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Araç orjinalde 110 beygirdi, yazılımdan sonra araç 140 beygir oldu. Ölçtükten sonra buraya yazacağım.

SOA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Hangi marka yazılım yapıldı, fiyat ve dyno sonuçları hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Eco mod ile normal mod arasındaki yazılım değişikliğini nasıl yönettiler?

Çift yazılım mı yapıldı modlar için?

Sorumuz çok sıradan başlayın :D

Teşekkür ederim:)

Benim tanıdığım olduğu için ve güvendiğim için ecufast marka yazılım yaptırdım. Kampanyalı fiyatı 650 tl idi, Kampanyaya denk getirdim. Dyno sonuçlarım yok.

Araca tek yazılım yapıldı, modlara göre yazılım yapılmadı.
Düşük devirlerde araca can geldi, eskiden vites düşürmemi istediği yerlerde şu an istemiyor.

Yazılım yeni olduğu için daha tasarruflu kullanma moduna geçmedim. Hevesimi aldıktan sonraki Eco mod tecrübelerimi yazacağım:)

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim:)

Benim tanıdığım olduğu için ve güvendiğim için ecufast marka yazılım yaptırdım. Kampanyalı fiyatı 650 tl idi, Kampanyaya denk getirdim. Dyno sonuçlarım yok.

Araca tek yazılım yapıldı, modlara göre yazılım yapılmadı.
Düşük devirlerde araca can geldi, eskiden vites düşürmemi istediği yerlerde şu an istemiyor.

Yazılım yeni olduğu için daha tasarruflu kullanma moduna geçmedim. Hevesimi aldıktan sonraki Eco mod tecrübelerimi yazacağım:)

Ecufast'i bende bilirim. Marka hakkında genel bir memnuniyet var evet. Özellikle tsi motorlar çok tercih ediyor.
4 ay önce görüştüğümüzde 2 araç için bizde 650TL fiyat almıştık.

Tasaruf konusunda testlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

EskiJapon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu sabah görüştüm, nakit 1000 TL dediler.

SOA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eco mod açtım şehir içi 100 km yaptım, ortalamam şuan 5,7 gösterdi. 100 km nin 6-7 kmsi yoğun trafik, geri kalanı akıcı istanbul trafiği. Daha da iner gibi duruyor.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eco mod açtım şehir içi 100 km yaptım, ortalamam şuan 5,7 gösterdi. 100 km nin 6-7 kmsi yoğun trafik, geri kalanı akıcı istanbul trafiği. Daha da iner gibi duruyor.

Şuan için oldukça yüksek ortalamanız.

4.5 ve altı bekliyorum ben ş.içi değerini.

Ş.dışı ise 90km cc ile 3.05-3.1 arası tasaruf yaptığını kabul ederim :)

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıt ortalaman çok normal. Hep düz gidecek halin yok rampa ve inişler baz alınırsa çok çok normal. Yakıt tasarrufunu şehiriçi yapamazsın. Şehirlerarası yapabilirsin..