megane icon fiyat?

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bir bilgi için sizlere başvurmak istedim;

megane 3 aracım var hatasız ve ilk sahibiyim icon 1.5 dci 110 bg 9280 km de 6 ileri manüel vites rengi kekova mavisi model 2012 aralık ancak ruhsatta 2013 ocak geçmekte aracı satmak istiyorum aynı kasanın otomatik gt line modelini almak için sizin görüşünüz benim bu aracım ne kadara satılır piyasası nedir bilginiz varmı?
aracın detayları resimleri yükledim yardımcı olursanız sevinirim...:eyv

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araştırmalarım Sonucu Herhangi Bir Değişen Parça Boya Yoksa 58-62 bin TL Arasında Fiyat Biçebilirsiniz. Eksper İlede Fiyat Çıkartılıyordu Sanırsam.

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araştırmalarım Sonucu Herhangi Bir Değişen Parça Boya Yoksa 58-62 bin TL Arasında Fiyat Biçebilirsiniz. Eksper İlede Fiyat Çıkartılıyordu Sanırsam.

bilgin için çok teşekkür ederim aracım tamamen hatasız ve orijinal yüksek değil mi fiyat ben işin gerçeği 55 bin tl' ye razı gelecem hehe ama antalya piyasası aşağı yukarı 50-53 bin tl arası gibi görünüyor ne yapacağımı şaşırdım doğrusu..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı satışlar dilerim. Allah gönlüne göre versin.:eyv

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilgin için çok teşekkür ederim aracım tamamen hatasız ve orijinal yüksek değil mi fiyat ben işin gerçeği 55 bin tl' ye razı gelecem hehe ama antalya piyasası aşağı yukarı 50-53 bin tl arası gibi görünüyor ne yapacağımı şaşırdım doğrusu..

İşin Açıkcası Öyleyse Ozaman O Fiyata Verebilirsiniz Şimdi Ben İnternetteki İlanlardan Alınan Değerlere Göre Söyledim [ Km, Model Yılı, Modeline ] Göre Antalya Civarında Baktılarınız da Bunlar Etken Olabilir Tabi Daha Bilgisi Olan Abilerim Daha Oturmuş Bir Fiyat Verebilirler Yani Sizi Tatmin Eden Oda Artık Size Kalmış :) Zaten Benim Dediğim Fiyattan Biraz Daha Aşağıda Vermek Bir Kaçbin Zarar HerHalükarda Olacaktır ki Satışınızı Kolaytırır Siz İstediniz Ben Verdim Fiyat. İşallah Hayırlısıyla Satıp Hakkınızı Alıp Gönlünüzce Olur.

safak07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşin Açıkcası Öyleyse Ozaman O Fiyata Verebilirsiniz Şimdi Ben İnternetteki İlanlardan Alınan Değerlere Göre Söyledim [ Km, Model Yılı, Modeline ] Göre Antalya Civarında Baktılarınız da Bunlar Etken Olabilir Tabi Daha Bilgisi Olan Abilerim Daha Oturmuş Bir Fiyat Verebilirler Yani Sizi Tatmin Eden Oda Artık Size Kalmış :) Zaten Benim Dediğim Fiyattan Biraz Daha Aşağıda Vermek Bir Kaçbin Zarar HerHalükarda Olacaktır ki Satışınızı Kolaytırır Siz İstediniz Ben Verdim Fiyat. İşallah Hayırlısıyla Satıp Hakkınızı Alıp Gönlünüzce Olur.

biliyorum arkadaşım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için Allah razı olsun ..

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biliyorum arkadaşım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için Allah razı olsun ..

Nedemek. Bir İşe Yaradıysak Ne Mutlu. Diğer Bilen Arkadaşlarımızda Yardımcı Olacaktır İllaki. Hepimizden Razı Olsun Rabbim. :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım herşey istediğin gibi olur :eyv