Megane III cü lere özel :)

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim o nasıl söz zaman kalırsa benide görürsün diye ben oraya senin için gelirim zaman kalırsa keyfim isterse onuda görürüm ;) 85 mi seninki

Furkan beyefendi tasarruf edelim diyorsan seni bilemem ben uzar giderim folyoları çeker yemek yeriz sen gelirsin :D:D
:) evet 85. ciğerini yemişler 85 kaldı :D Furkan gelsin bi tur daha folyo-yemek yaparız :D :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim o nasıl söz zaman kalırsa benide görürsün diye ben oraya senin için gelirim zaman kalırsa keyfim isterse onuda görürüm ;) 85 mi seninki

Furkan beyefendi tasarruf edelim diyorsan seni bilemem ben uzar giderim folyoları çeker yemek yeriz sen gelirsin :D:D

:) evet 85. ciğerini yemişler 85 kaldı :D Furkan gelsin bi tur daha folyo-yemek yaparız :D :D
Böyle konuşuyonda 110 hp 6 ileri diyorum Mert efendi alırım anahtarını 6. viteste redline show yaparım :halay
Adam bi daha program yaparız diyo Mert gör gör hehe

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Böyle konuşuyonda 110 hp 6 ileri diyorum Mert efendi alırım anahtarını 6. viteste redline show yaparım :halay
Adam bi daha program yaparız diyo Mert gör gör hehe
hehe hehe plan değişti bu gidişle 2.parti Mert için olacak :p hehe

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel düşünmüş, süper bişey çıkmış ortaya..

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahahaha yolda beklerim yine bakarsın kaybolurum Mert yol gösterir :D

Neyin kafasını yaşıyorsun ben anlamadım ki :D :D
15dcifluence.jpg

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyin kafasını yaşıyorsun ben anlamadım ki :D :D
15dcifluence.jpg
Diyorum ki takıcam Dry Flow'u soğuk hava çeke çeke yardırcam :D
Farkedersen devrin bitmiş Mert efendi biraz daha böyle gidercen dCi falan kalmaz ortada :D
Ama ölümüne benzinli diyorum benim devrim 238de bitiyor 6500 kesici :halay

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen önce bir ehliyetini alda konuş 3 senen var daha Furkan efendii bırak hayal kurmayı :D :D

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Stoplar tamam da arka tamponla jantlar çok berbat.Stopları aynen böyle bende yapmıştım yazın fakat gerçekten tamponun boyanması yakışmıyor bizim meganlara.Rs deki difüzör bölümü illaki lazım bence.Çok tatlı jantlarımız varken fotoğraftaki jantlar arabayı basitleştirmiş bence.benim görüşüm tabi bunlar...

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Stoplar tamam da arka tamponla jantlar çok berbat.Stopları aynen böyle bende yapmıştım yazın fakat gerçekten tamponun boyanması yakışmıyor bizim meganlara.Rs deki difüzör bölümü illaki lazım bence.Çok tatlı jantlarımız varken fotoğraftaki jantlar arabayı basitleştirmiş bence.benim görüşüm tabi bunlar...
bencede difüzör çok gerekli megane III lere. ama difüzör olmayınca boyama da yakışmış bence :) evet fluence ve megane III lerin 5 kollu jantları çok güzel ama bi sorunu var kocaman arabada çok küçük görünüyor...