Merhaba görüşlerinizi alabilirmiyim .

ankarali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2015 fluence edc aracim var ve satip megane 4 icon edc almayi düşünüyorum ama megane 4 hakkinda yardimci olurmusunuz etrafimda kullananda yok kronik sorunu çokmu veya fluenceden ne gibi degişiklikleri var

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İcon pakete ilave olarak park sistemi ambiant aydınlatma vs de olursa konforu güzel. Kendi kendine park etmesi öndeki aracın hızına adapte hız kontrolü şerit ihlali uyarısı farklı sürüş modları led far sistemi otomatik uzun kısa far özelliği navigasyon sistemi ayrıca android auto bağlantısıyla telefondaki Google map aktarımı vs.. donanımlı bir araç ben de önceleri fluance icon kullanmıştım şimdi megane 4 hb kullanıyorum memnunum.

ankarali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tutuşu fluence göre nasıl abicim konfor filan

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence megane4 ün yanına sokulamaz genişlik dışında. Vİraj hakimiyeti golften iyi bunu bilesin. Youtube geyik testlerinde bakabilirsin..
İcon paketten aşagı bir megane alma. Aldıgın araç 2017 ve üzeri olsun 2016 kronik sorun var saymayayım şimdi... Ön tamponda renault logosu dolu cam ise en dolusudur icon+ek paketler.
İçi boşsa normal icondur. Yakıtı iyi kalitesi iyi. Bunu megane3 gtline 2013 satıp alan birisi olarak söylüyorum. Koltuga oturunca alman diyeceksin fransız arabasına. Bu arada HB ler ispanya üretimi için rahat olsun. Boş bir icon bile alsan memnun kalırsın boş bir icon hatasız 170bintl civarında dizel HB. biraz para koyar en dolu iconu alırım dersen 185bintl civarı.
hepsini geçtim GTLİNE 1.6dci alırsan hepsine 5 çakar haberin olsun mükemmel bir araç...
Dersen ki 1.4tsi golfmu Megane mı 8 kere golfü satar megane alırım. Bu bir fanatiklik degil bu arada..

ankarali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım abicim cam tavanlı lara baktım baya ucuk fiyatlar :)) normal icon ancak alabilirim şanzıman ve motor aynı sanırım fluence le

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir yerlerde duymuştum megane 4 lerde yağlı şanzuman kullanılıyormuş. Ama neticede daha önce kullandığım 3.20 D nin zdf şanzumanına en yakın şanzuman edc dir. Mercedes boşuna kullanmıyor.

ankarali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Görüntü olarak gerçekten yakısıklı bir araç foruma baktım öyle şikayet yok aman aman kafa yattı İç ambiyans ışıkları filan gerçekten başarılı olmus gece insan inmek istemez araçtan 😊

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Görüntü olarak gerçekten yakısıklı bir araç foruma baktım öyle şikayet yok aman aman kafa yattı İç ambiyans ışıkları filan gerçekten başarılı olmus gece insan inmek istemez araçtan [emoji4]
Şanzıman kuru tip kavramalı.Kadjar 1.5 dci edc de de aynı şanzıman var.Fluence'dede aynı şanzıman var diye bikiyorum.Yağlı tip kavrama 1.6 dci 130 ve 160 hp Talismanlarda var.Getrag dct 450/451.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış bilmiyorsam Mercedes edc şanzıman kullanmıyor. @befe nin de dediği gibi fluence ler ile 1.5dci megane 4 ler aynı şanzımanı kullanıyor. Fluenceler de ne problem varsa megane 4 lerde de var. 185 bin e temiz düşük km pek bulunması mümkün değil icon un ek paketli doluları şuanda 215 230 bin arasında km sine göre değişiyor. Ben şuanda kendi aracımı sattığım için biliyorum. Temiz düşük km li 185 varsa ben hemen bir tane daha alabilirim :)

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
852084919 sahibinden ilan numarası icon büyük ekran dizel otomatik.
845440299 sahibinden ilan numarası icon dolusu dizel otomatik ikisinide alabilirsin.