Merhaba RFC Ailesi

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın maşAllahı var, hoşgeldiniz.:eyv

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz :eyv

rsracingmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldin Mert, kendine göre ayarlıyorsan bir ara estetik de yaptır, ızgaraların hali içler aıcısı durumda, sağlığınıza zararlı mazallah :eyv

Teşekkürler Yusuf Bey,Çektiğim telefonun flaşından kaynaklanıyor olsa gerek 20 yıllık kir gibi göstermiş :D ,araç bir süre şehir dışına gitmişti toz toprak oradan gelmiş olabilir şuan temiz durumda ama dahada güzel gözükür diyorsanız yaptırırım

rsracingmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşşalah Mert kardeşim.. Hem aracına hemde sana :D güzel düşünmüşsün İstanbul takımımıza ve RFC aşlesine hoş geldin stickerını da en kısa sürede arka camında görürüz inşallah
Teşekkür ederim Burak Bey, sticker şablonu varmı acaba elinizde eğer buradan atabilirseniz bir yerde bastırıp koyarım arabaya en kısa sürede =)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Yusuf Bey,Çektiğim telefonun flaşından kaynaklanıyor olsa gerek 20 yıllık kir gibi göstermiş :D ,araç bir süre şehir dışına gitmişti toz toprak oradan gelmiş olabilir şuan temiz durumda ama dahada güzel gözükür diyorsanız yaptırırım

flash asıl kiri ortaya çıkarmış olmalı, benim de 2 ay öncesine kadar aşağıda göründüğü gibiydi,

kljhe.jpg

temizlik sonrası bu şekilde oldu :)

ajv6.jpg

Estetiğin ne kadar yararlı olduğunu şu konudan da görebilirsin

http://www.renaultfanclub.com/renault-estetik/74280-yusuf-beyin-aracinin-full-estetigi.html

rsracingmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşşalah Mert kardeşim.. Hem aracına hemde sana :D güzel düşünmüşsün İstanbul takımımıza ve RFC aşlesine hoş geldin stickerını da en kısa sürede arka camında görürüz inşallah

Birkaç saat önce güneş fazla vurmaya başlamadan kendim amfi bağlantılarını ve kapasitör montajını yaptım,ses on numara oldu
bQ75XV.jpg
2vzgzv.jpg
zQoAoD.jpg
Z2oDPA.jpg

rsracingmrt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flash asıl kiri ortaya çıkarmış olmalı, benim de 2 ay öncesine kadar aşağıda göründüğü gibiydi,

kljhe.jpg

temizlik sonrası bu şekilde oldu :)

ajv6.jpg

Estetiğin ne kadar yararlı olduğunu şu konudan da görebilirsin

http://www.renaultfanclub.com/renault-estetik/74280-yusuf-beyin-aracinin-full-estetigi.html

Yusuf bey demekki ben temiz olduğunu zannediyormuşum :D Yakında estetiği de yaptırırım o zaman.Bilgi için çok teşekkür ederim.:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramiza Hoşgeldiniz , Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle :eyv :eyv