Mersinli arkadaşlar lütfen yardım

mamba33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben de mersinden yazıyorum benimde 2004 1,2 16 v cliom var ben de hava filtresi taktırmak istiyorum ama işim gereği mersinden çıkamıyorum.mersinde bu işi yapan iyi bir usta var mı bana yardımcı olabilecek mersinli arkadaşlar veya bilgisi olanlar beni sevindirir şimdiden çok teşekkür ederim.

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende mersine yeni geldim benimde benzer sıkıntılar var Mehmet yada süha görür konuyu onlar yardımcı olurlar :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bu işler nerelerde yapılıyor bilmiyorum ama karayolları kavşağının olduğu yerde oto aksesuarcının bu konularda bilgisi olabilir. Çünkü bmw ler, turbolu tofaşlar var kendilerinde.

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben de mersinden yazıyorum benimde 2004 1,2 16 v cliom var ben de hava filtresi taktırmak istiyorum ama işim gereği mersinden çıkamıyorum.mersinde bu işi yapan iyi bir usta var mı bana yardımcı olabilecek mersinli arkadaşlar veya bilgisi olanlar beni sevindirir şimdiden çok teşekkür ederim.
abi ben sana yardımcı olabilirim. bununla uğraşan bi arkadaşım var. öncelikle ne tür bi hava filtresi istiyosun. spor filtre mi normal filtre mi. ona göre yazarsan daha iyi yardımcı olabilirim..

mamba33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spor filtre istiyorum yardımcı olursan çok sevinirim.

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spor filtre istiyorum yardımcı olursan çok sevinirim.
tabi abi yardımcı olurum. Mersinde nerde ikamet ediyosunuz hangi zamanlar müsaitsiniz özelden msj olarak atarsanız bi ara buluşup yardımcı olmaya çalışırım.. :)

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada kendinizi de Üye Tantımları bölümünden de tanıtırsanız daha iyi olur.. :eyv

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabi abi yardımcı olurum. Mersinde nerde ikamet ediyosunuz hangi zamanlar müsaitsiniz özelden msj olarak atarsanız bi ara buluşup yardımcı olmaya çalışırım.. :)

Bende eşlik ederim size benimde ihtacım var gibi sanki :D

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hallederiz abi yaa ayarlarız :D

BAm

Fatih Onder BİLİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyw ya daha çok şey isteyecem sizden ama yavaş yavaş söylüyorum :D