Müşteri Hizmetlerine Buradan Tek Tıkla Ulaşabilirsiniz! ( Öneri ve Şikayet )

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar sayın reno fluence takım kaptanı evren bey,yaklaşık 1,5 ay önce sıfır 2012 model 1.6 privalage benzinli fluence aldım. fakat ön panel yani göğüs kısmı hani iki farklı renkten oluşupp birde orta çıtası ahşapp desenliydi yaa ... İşte onlar bende o şekilde değil, müşteri hizmetlrini aradım yetkili servise gittik ; acaba araç privalage değilde extremıum dur nedir diye şüphelendiler malesef privalage dır dediler ... yalnız renoo privalage kitapçığında farklı gösteripp sonrada isteğine göre istediği anda itediği gibi davranıp istediği parçayı değiştirmede hür diye geri dönüşş cevabı verdiler .. Kısaca biz biliriz dediler... :( ne diyimm doğrudur deyip geçtimm.. şimdi olay şuu ön göğüste 2 farklı renk olmalıydıı üst taraf siyahh alt taraf krem döşeme ortada da şu ahşapp çıtasıı olmalıydı fakat benim privalage da full siyah döşeme tamam direksiyonn krem döşeme , fakat çıta ise ahşap tarzıı desenli yerine normal gri döşeme ! Şimdi ben haklımıyım, haksızmıyım ? hmmm bide önce ne dediler bi bilseniz ? hocam ön göğüsü değişelimm; yani siz sıfır araç alıyosunuz pardonn bir değişiklik yapalaımm bence bu böyle olmaz neyse ; çok fazla kelime ve gereksiz söylemlerim oldu, affınıza sığınarak sizden cevap bekliyorum ? saygılarımla,

KYOKO

Aracınız öncelikle hayırlı olsun.Aracın fotoğraflarını paylaşırsanız size daha rahat yardımcı oluruz.Belki yenilerinde bunun gibi değişiklikler yapılmıştır.En kısa zamanda bayiye gidip bakacağım...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ellerinde kalan alt model torpidosunu senin aracına takmışlar anlaşılan...

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinde kalan alt model torpidosunu senin aracına takmışlar anlaşılan...

Ben serviste tanık oldum bu tarz bir olaya.Adam benzinli privilege fluence almış bold falan da değil,direksiyon siyah ve torpido komple siyah çıkmış.Birde koltukları yarı deri değil krem rengi kumaş çıkmış.Adam isyan ediyordu bayide,bu benzinlilere has bir sorun mu? İnanamıyorum böyle bir sorunun olacağına...

KYOKO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben serviste tanık oldum bu tarz bir olaya.Adam benzinli privilege fluence almış bold falan da değil,direksiyon siyah ve torpido komple siyah çıkmış.Birde koltukları yarı deri değil krem rengi kumaş çıkmış.Adam isyan ediyordu bayide,bu benzinlilere has bir sorun mu? İnanamıyorum böyle bir sorunun olacağına...

ustadım araç her bir özelliği ile privalage ok ! direksiyon falan krem döşeme koltuklar deri ve kumaşştan oluşuyor zaten .. asıl kısm ; ön göğüs full siyah ve orta cıta ise gri renk ... hani ben en yakınımdaki bir showrooma gittim baktımmm megane privalage vardı o da benimkii gibi ; belki mantıken ok diyorum ama; renaultun bu gibi değişimleri yaptığında bayiye falan önceden bir bilgi vermeside gerek ... yada denildiği gibi komikk ama benimde aklıma gelmiştii ;) ellerinde krem torpidoo hatıı kalmadı da siyahı verin gitsinn demişlerdir :) kısaca yapılan durumm basit ama karekter dışıı hareket ; yılın ilk periyodu aracı farklı üretip 2. periyodu farklı üretiyosunn madem böyle yapıcan yetkilii satıcın bunu bilecek ...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustadım araç her bir özelliği ile privalage ok ! direksiyon falan krem döşeme koltuklar deri ve kumaşştan oluşuyor zaten .. asıl kısm ; ön göğüs full siyah ve orta cıta ise gri renk ... hani ben en yakınımdaki bir showrooma gittim baktımmm megane privalage vardı o da benimkii gibi ; belki mantıken ok diyorum ama; renaultun bu gibi değişimleri yaptığında bayiye falan önceden bir bilgi vermeside gerek ... yada denildiği gibi komikk ama benimde aklıma gelmiştii ;) ellerinde krem torpidoo hatıı kalmadı da siyahı verin gitsinn demişlerdir :) kısaca yapılan durumm basit ama karekter dışıı hareket ; yılın ilk periyodu aracı farklı üretip 2. periyodu farklı üretiyosunn madem böyle yapıcan yetkilii satıcın bunu bilecek ...
Aracı üretildiği fabrika hangisi?

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KYOKO hocam haklısınız .

Hatta yerinizde olsam benim arabamda parçadan çalmışlar diye pankart açar servisin önüne çekerim .

KYOKO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa dan üretilip geldi ..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz Renault'u içeri atmalısınız :)

Renault her zamn hem suçlu hem güçlü durumda oluyor . Bu durum müşterileri çığırından çıkarıyor .