Navigasyonum çalışmıyor

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb Arkadaşlar. Henüz satın aldığım 2010 model megane 3 aracımın navigasyonunu çalıştıramıyorum çünkü cd kart yok. Aracımı satın aldığım kişiyi aradım sordum çoçuğunun kayıp ettiğini söyledi. Naviyi bu durumda nasıl çalıştırabilirim ne yapmam gerek bu konuda bilgisi olan var ise bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal navigasyonsa eger renault servise gotur hallederler. 2.yontem bi hafiza karti alicaksin vr forum uyelerinden megane i olan biri sana kartindaki dosyalari atacak onlari karta kopyalayip takacaksin. Bir sor istersen yardimci olacaklar vardir. Ben yardimci olmak isterdim ama benkm multimedya var sana uymaz...

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracinin model ve donanimini yazar misin?

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2010 model megane 3 tomtom edition. Aracımda orjinal aracın kendi navigasyonu var. Servise sordum 120-150 € (avusturya) gibi bi rakama sorunu çözebileceklerini söylediler. Söyledikleri paraya 3 tane navigasyon alabiliyosun. Sansımı burda deniyim dedim artık belki bi bilen çıkar diye.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 tomtom diye sitede arat dosyalari bulacaksin. Orada anlatiyor ne yapacagin.

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arattım birşeyler buldum. Şu an için anladığım kadadıyla bana bir tane orjinal sd kart ve içindeki veriler gerekli. Ne yazıkki etrafımdada benim arcıma sahip olan kimse yok şimdilik böylece kalakaldım. En son çare artık servise gidip bayılacaz..

mahmut65

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sıkıntılı durum bende de var sanırım formlarda bu konuda daha önce açılmış konular var ordan bakıp deneyeceğim