Nazar Değdi! :(((

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim..renö aşkı sınır tanımıyor heryerde buluyor seni :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun cagatay... autoking de gitsin mini hasar olarak gozukecez onarimin sigortadan expertiz yaptirilarsa... sanayide iyi bir kaportaci boyasiz duzeltebilir...

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun Allah Büyüklerinden korusun :((

Kardeşim Araç istanbulda olsaydın boyasız bunu hallederdik. Satarkende kimse vurulup yapıldığını anlamazdı. Oralarda işinin ehli yağlı çekiç ustası varsa o şekil yaptır. 'FOTOLARDAN' boyasız yapılabilir görünüyor.
abi boya gerekiyor kirli olduğundan kalkan boyalar gözükmüyor plastik kısımda boya lazım değil ama metal kısımın köşesine geldiğinden kalkmış boya. teşekkürler

geçmiş olsun kardeşim. özellikle sıfır araba olunca evlat acısı gibi oturuyor adamın içine böyle şeyler. dikkatsizlik her yerde ama 50 liralık park sensörü olsaydı o kaza olmazdı işte..
aynen öyle oluyo abi :/

Buralarda ki kaportacılar tembel Abi :)

Çağatay , Merzifon ve Çorum da yağlı çekiç ustası bulabilirsin.
Zaten Çorum bizim bölgede kaportacılık işleri ile ün yapmış bir şehir .
Çorum sanayide etrafından geçen 90 model bordo arabayı sıfır zannedebilirsin o derece güzel işçilikleri var .
merzifona gidip fiyat alıcaz kaça maal olur diye, sonra auto king e gitme şansımız var. havza sanayide arabaya dağıtıp yeniden toplamaya kalkarlar diye korkuyorum :D
geçmiş olsun kardeşim..renö aşkı sınır tanımıyor heryerde buluyor seni :)
aynen :) teşekkürler abi:)
gecmis olsun cagatay... autoking de gitsin mini hasar olarak gozukecez onarimin sigortadan expertiz yaptirilarsa... sanayide iyi bir kaportaci boyasiz duzeltebilir...
bakalım daha tam karar vermedik hafta sonu samsunda olucam eğer ikna edersem annemi sanayiye götüre bilirim aracı. orayı da tavsiye ettiler.

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun dostum sinir bozan türden bir durum ama Allah beterinden korusun.. o koca meydanda bunu başaran elemanada başarılarının devamını diliyorum :asabi

purmol

Bilgi Girilmemiş
Nasıl bir zihniyettir önü boşken geri gitmek. Geçmiş olsun kardeşim.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun dostum sinir bozan türden bir durum ama Allah beterinden korusun.. o koca meydanda bunu başaran elemanada başarılarının devamını diliyorum :asabi
teşekkür ederim. Allah kimseye göstermesin . ben vuran arkadaşı olay yerinde bizzat kutladım.

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya kalkması problem değil. Rutuş yapılır çamurluk boyancağına :)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş