New Renault Laguna Estate

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sevdim bunu, güzel olmuş, ön taraf baya agresif duruyor, arka tarafta ise bagajın eyimli olması HB ile SW arası birşey izlenimi veriyor insana..
çok hoş olmuş, bence alınır bu araba....

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 130hp Dci olsa, bir de Tr'ye 50-60 bin fiyat aralığı ile gelse tadından yenmez. Ön tampon ve dikişli konsol yakışmış.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bunu anlamıyorum arkadaş. yeni megane da mesela sport tourer normal meganden çok daha güzel bir araç. içi filan hiç bmw mercedesi aratmıyor özellikle privilage cam tavanlısına hasta oldum. megane coupe yaptılar aynı kasanın station vagon olan sport tourer ı çok daha güzel olmuş nasıl iştir.

eskiden stationlar cacık olurdu. şimdi station olanlar daha lüks oldu renonun modellerinde.

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bunu anlamıyorum arkadaş. yeni megane da mesela sport tourer normal meganden çok daha güzel bir araç. içi filan hiç bmw mercedesi aratmıyor özellikle privilage cam tavanlısına hasta oldum. megane coupe yaptılar aynı kasanın station vagon olan sport tourer ı çok daha güzel olmuş nasıl iştir.

eskiden stationlar cacık olurdu. şimdi station olanlar daha lüks oldu renonun modellerinde.
dediğin doğru gökhan abi malzeme kalitesi dahi fark ediyor