Obd cihazi

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadasim çin alisveris sitesinden obd 2 bluetooth cihazi almis aracina ariza kodu okuyo siliyo vs. anlatti getir bi de bizim kangoo da deneyelim dedim 2003 oncesini desteklemiyo dedi ama arabamda 16 pin obd soketi var simdi bu soket islevsiz mi hakkaten?
aracim 2000 1.4 kangoo

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işlevi vardır elindeki kablo uygun değildir. Beyinleri farklı olduğundandır. vw de arıza kaydı oku silin dışında bir sürü özellik var...coming home aç, leaving home aç, kumandadan cam/sunroof aç, gündüz farı aç, dönüş farı aç vs.. uygun modül için uygun obd cihazı ile yapılamayacak şey yok. servislerin yaptığıda zaten bu

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işlevi vardır elindeki kablo uygun değildir. Beyinleri farklı olduğundandır. vw de arıza kaydı oku silin dışında bir sürü özellik var...coming home aç, leaving home aç, kumandadan cam/sunroof aç, gündüz farı aç, dönüş farı aç vs.. uygun modül için uygun obd cihazı ile yapılamayacak şey yok. servislerin yaptığıda zaten bu

abi o kablosan bende var birsürü yeni özellik actım bizim jettaya

samsung galaxy grand cihazımdan tepetaklak gönderildi.

lewel123

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O cihazdan bendede var.Bluetoot'lu ve motorun bir çok değerlerini okuyabiliyorsun.Arıza kodu okunup silinebiliyor.Ama Sunroof açma , far açma gibi özellikleri daha deneyemedim.Android telefon ile bağlantı yapıyorum.Program tavsiye edebilir misiniz?

babapars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi aracta kullaniyon

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi