Ölüm Tarihinizi Öğrenmek İstermiydiniz ?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
onları daha cok mutlu etmek isterdim,kendimden her şekilde taviz verip onların mutlulugu için ugrasmak..
aslında sevdiklerimizle daha çok ve güzel zaman geçirmek, onları mutlu etmek için her an kaybedecek gibi düşünmek gerekiyor çünkü gerçek bu. ölmeseler de sağlıkları elvermeyecek belki bazı şeyleri, bu aralar bunlara takmış durumdayım da ben...

İyi güzel hoşta sonuçta sen ne olacaksın;)

O zamanda bu kadar soğukkanlı ve neşe içinde yazabileceğini yada düşünebileceğini hiç sanmıyorum
:aytuğ

Bu ne karamsarlık sn.mod'um değerli hocam:aytuğ

Gerçekçiyim ben Tilki Abim ya, sen de karamsar deme (adımız çıkmış 9'a inmez 8'e:) ) ne olursun, karamsar, baltalı ilah diye diye edeceksiniz:D 96 da direkten döndüğüme göre 16 + 16 kardayım yani iyimser bile denebilir bana aslında şimdi fark ettim:D

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu arada (olmayacak iş o ayrıda:)) Konu başlığı KENDİ ölüm tarihinizi bilmek istermisinizdi
:aytuğGörmekteyimki sağa sola kaçıyorsun değerli kardeşim hadi itiraf et sen bunu bilmek istemezdin ve bilmekten korkardın doğrumuıslık

pek sıkıntı yok yani benim için,ogrensemde ogrenmesemde cok umrumda olmazdı sanırım sadece son anlarda biraz yusuflardım :D olan benim 1200 e olurdu :D:D hem bilsem olumune giderdim arabayla olmıycak hareketler yapardım hani oylede bir dert var :D:D:D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Aslında düşündüm de sürprizleri severim, öğrenmesem de olur :aytuğ

Eminmisin:aytuğSon kararınmı:aytuğBence deliler gibi öğrenmek isteyeceksin :aytuğ

pek sıkıntı yok yani benim için,ogrensemde ogrenmesemde cok umrumda olmazdı sanırım sadece son anlarda biraz yusuflardım :D olan benim 1200 e olurdu :D:D hem bilsem olumune giderdim arabayla olmıycak hareketler yapardım hani oylede bir dert var :D:D:D

Diyelimki birisi sana bunu ücretsiz ve kesin bir şekilde söylemeyi teklif etti(olmayacak iş tamam tekrarı
:aytuğ)ve ne yazıkki 18 günün kalmışşşşş(Allah gecinden versin) samimi olarak söylermisin ne yapardın bu kesin olsaroadfoxÇıkıp 18 gün arabayla akrobasimi yapardın yani hadiiihehe

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eminmisin:aytuğSon kararınmı:aytuğBence deliler gibi öğrenmek isteyeceksin :aytuğ

Yok yok sürpriz iyidir :D
Bir an bilmek kulağa hoş geldi ama sonra düşününce (akıl sağlığım için) bilmesem daha iyi :D iş ciddiye binince herkesin canı tatlı olur
:eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Gerçekçiyim ben Tilki Abim ya, sen de karamsar deme (adımız çıkmış 9'a inmez 8'e:) ) ne olursun, karamsar, baltalı ilah diye diye edeceksiniz:D 96 da direkten döndüğüme göre 16 + 16 kardayım yani iyimser bile denebilir bana aslında şimdi fark ettim:D

Gerçekçilikmi?Bu hesabı ben yapsam ohoooooheheŞimdiye kadar direkten dönüşlerimi bir saysam tamam yaniroadfox

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında sevdiklerimizle daha çok ve güzel zaman geçirmek, onları mutlu etmek için her an kaybedecek gibi düşünmek gerekiyor çünkü gerçek bu. ölmeseler de sağlıkları elvermeyecek belki bazı şeyleri, bu aralar bunlara takmış durumdayım da ben...

dunyanın ve yasantılarımızın akıs yogunlugu içinde malesef bunu unutuyoruz işte...

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diyelimki birisi sana bunu ücretsiz ve kesin bir şekilde söylemeyi teklif etti(olmayacak iş tamam tekrarı:aytuğ)ve ne yazıkki 18 günün kalmışşşşş(Allah gecinden versin) samimi olarak söylermisin ne yapardın bu kesin olsaroadfoxÇıkıp 18 gün arabayla akrobasimi yapardın yani hadiiihehe

arabayla alakalı dusundugumu herşeyi yapmaya kalkardım sonrada mesela yolda biri mi denk geldi tehlikeli bir hareket yapar heyecanımı yasardım hepsi bu

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhtemelen ya 21 Aralık 2012 ya da 12 Aralık 2012 :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İstemem...:eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saçma..!!!! geldi hıyarın teki çarptı öldün ozaman ne olacak...millet nasılda biliyor kolay yoldan para kazanmayı....