Ön camana hava vurmuyor

ramazan58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meraba arkadaşlar
Aracı aldığımdan beri bu sorun var pek fazla aracı kullanmadım için sorun etmedim cam buğulanınca elimle siliyodum felan ama ama araçta tek olunca hem aracı kullan hem sil teklike arz ediyor sıcak havayı açıyorum ön cama sıcak hava gelmiyor yanlardan flan gayet iyi geliyor ama ön camın ordaki kanaldan hava gelmiyor ne sıcak ne soğuk panelden ne ayar yapdıysam olmadı acaba çözumu nedir cevaplarınızı bekliyorum.

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanki sattığım r19 araçtada böyle bir problem vardı. Merak ettim çözümü ne.

ramazan58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardimci olacak biri yokmu acaba ??

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alt kısımdaki yön kapaklarını açan parça bozuktur on cama yon varmıyordur sanayide elk bu işi halleder

ramazan58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
masrafli bir ismidir

kasim kaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9 senedir aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum, yapılacak şey kalorifer düğmesini cama ayarlayıp yüksek ayarda hava üfletmek, o zaman belli süre sonra buğu gidiyor ama hava soğuksa insanın ellleri ayakları üşüyor, sadece cama hava gittiği için.

ekotron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fan dugmelerinin bulundugu panelin arkasinda dagitim kismi. Tors anahtariniz varsa panelin alttrafinda iki tane vida olacak diye hatirliyom sokun . Paneli geriye dogru itip cikarin. Iceride tel var yayli. Belki sikinti olmustur. Elinizle manuel yapin deneyin olmadi dagitim kismina mudagale edersiniz. 10 liraya tors anahtar almaniz lazim ama

ramazan58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki teşekkürler bi yapmaya çalışcam