ön gündüz led far dalgalanma ve yanip sönme

kadjar34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar. İyi haftasonları dilerim. 2020 Model makyajlı kasa Renault Kadjar kullanıcısıyım. Yeni üye olduğum için konu nereye açılır bilemedim.

Dün aracıma gizli özelliklerin aktif edilmesi için Bursa içerisinde bilindik bir yere gittim. Daha öncesinde de birçok kez Renault marka araçların gizli özelliklerini açan bir işletme.
Ben sadece barı psi'ye çevirttim ve hareket halinde video özelliğini aktif ettirdim. Oradaki arkadaş sinyal veriyorken gündüz ledlerini kapatan bir özelliği de gösterdi fakat sonradan kapattı ben istemediğim için.

Sorunum şu ki :
İşlemden sonra kısa ya da park lambaları kapalı olduğunda yani ön gündüz ledleri (C led dedikleri) en güçlü konumda çalışıyorken kendi kendine yanıp sönüyor, göz kırpar ya da zor elektrik alıyor , bozuk gibi hareket ediyor. Fakat park ya da kısaları açtığım zaman gündüz (ön) ledlerinin ışığı azaldığı için herhangi bir yanıp sönme, dalgalanma vs sorun teşkil etmiyor.

Bu problem o işletmede bu sinyal özelliğini geçici olarak uygulayana kadar yoktu. Bunu yaşadıktan sonra tekrar geri gittim ve tekrar bağlandı araca ve hiçbir ayarı değiştirmediğini (eski haline çevirdiğidini) söyledi.

Bu problemi nasıl çözebilirim? Eğer video olarak göndermemi istiyorsanız buraya nasıl eklerim bilmiyorum ama videosu mevcut. Eğer önerdiğiniz bir yer var ise aracı götürebilirim. İstanbul ya da yakınlarda farklı bir şehire. Şimdiden değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Herkese iyi haftasonları dilerim.