ön yolcu koltuğu su damlaması

sequence

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar;

bayram tatilinde clio grand tourum ile ilk uzun yolculuğumu yaptım. fakat çok can sıkıcı bir durumla karşılaştım. yolculuğum izmir-istanbul arasında idi. klima açık seyahat esnasında izmitte eşim ayağına su damladığını söyledi. bende cam silecek suyunu 15-20 dk önce çalıştırdığım için o sebeple geldi sandım fakat yanılmışım. izmire dönüşte 6 saat süren klima açık yolculuğumuzun sonunda elimi torpido gözünün altına sokup yaptığım araştırmada klima borularından olduğunu tahmin ettiğim bir buruda aşırı terleme veya sızıntı olduğunu farkettim. borunun üzeri ince sünger gibi bir malzeme ile kaplı. klima uzun süre açık kalınca o borunun üzerinden yolcu tarafına su damlıyor. sıfır aldığım aracım için çok can sıkıcı bir durum. ilk fırsatta servise gideceğim.
:(

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle servise gitmelisiniz. Sıfır araçta boyle bir durum gercekten can sıkıcı insanı arabasından soğutuyor.

Sent from my New iPad using Tapatalk

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır araç alıncada böle sıkıntı olunca inanın canı sıkılıo inş en kısa zamanda haledlilr

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim önceki kangooda olmuştu aynı sorun,korkulacak bir mesele değil,torpidonun altında plastik boru gibi bişey var suyu aktaran onun içine toz pislik tıkandığı zaman suyu arabanın içine geri veriyor.Temizlemesi 10 dk felan sürüyor,servise giderseniz hemen hallederler.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tahliye borusu temizlenerek sorun çözülecek

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Sorun basit olsada üzücü..

sequence

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5000 km deki arabanın tahliye borusu nasıl tıkanıyor anlamış değilim. pazartesi servise götüreceğim.

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tıkanabilir km ile alakası yok bunun,ağaç altına felan bıraktığın zaman çiçek tozu,polen vs. tıkalabiliyor.

sequence

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğim boru metal ve üzeri izolasyon malzemesi ile kaplı. Arabanın yağmur ve diğer üzerinden atilan sulari tahliye etmek için yapilan bi boru olduğunu düşünmüyorum. Klima ile ilgili olduğunu düşüyorum. Çünkü boru baya soğuk.. Pazartesi ortaya çikacak.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sıfır araçta böyle şeylerin olması can sıkıcı.Hemen servise gidin derim.