Önden direğe çarptım , kasko hasarsizligi bozdurmali mi yoksa oyle kullanmak mi

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci yakında satarım diyordum renault scenic , araç önden kaputa kadar göçtü sonra kendiliğinden duzeldi icerideki demir yamulmuş ama plastikte ufak kırıklar var far da minik kırık kaput saglam lastikte zararsız yarik gibi şeyler var usta 1000 tutar dedi direksiyondanda ses var az şimdi kasko ilk yil %30 sanirim hasarsizlik vardı ama kasko firması kılıfını uydurup o kadarda indirim olmaz diyorlar 1000 se 700 e düşmez diyorlar dogru mu , birde satarken böyle satsamda alan adam görecek yaptirsamda usta anlar nasılsa karar veremedim yaptirsam önden kazali diye ne kadar zarar ederim yaptirmamak mı daha mantıklı

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefondan yazdığım icin imla hatası olabilir kusura bakmayın , sabah vereceğim aracı bilgisi olan varsa sevinirim

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci yakında satarım diyordum renault scenic , araç önden kaputa kadar göçtü sonra kendiliğinden duzeldi icerideki demir yamulmuş ama plastikte ufak kırıklar var far da minik kırık kaput saglam lastikte zararsız yarik gibi şeyler var usta 1000 tutar dedi direksiyondanda ses var az şimdi kasko ilk yil %30 sanirim hasarsizlik vardı ama kasko firması kılıfını uydurup o kadarda indirim olmaz diyorlar 1000 se 700 e düşmez diyorlar dogru mu , birde satarken böyle satsamda alan adam görecek yaptirsamda usta anlar nasılsa karar veremedim yaptirsam önden kazali diye ne kadar zarar ederim yaptirmamak mı daha mantıklı

geçmiş olsun.hasarsızlık indirimi dedikleri gibi doğru,1000 iken 700 olmuyor. 1000 tl 1500 tl oldu diyo,%30 indirdik 1050 tl yeni kasko yapacaz diyorlar. araçtaki 1000 liralık bir hasar bence kaskodan yapılmalı, az para değil.aracınızı satarkende çok sıkıntı yaşamassınız.kaza fotolarını saklayın.kaputta işlem olmuyacaksa bence hiç sıkıntı olmaz.tampon ve farın değişikliği sıkıntı yaratmaz.

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.hasarsızlık indirimi dedikleri gibi doğru,1000 iken 700 olmuyor. 1000 tl 1500 tl oldu diyo,%30 indirdik 1050 tl yeni kasko yapacaz diyorlar. araçtaki 1000 liralık bir hasar bence kaskodan yapılmalı, az para değil.aracınızı satarkende çok sıkıntı yaşamassınız.kaza fotolarını saklayın.kaputta işlem olmuyacaksa bence hiç sıkıntı olmaz.tampon ve farın değişikliği sıkıntı yaratmaz.[/QU
Tesekkür ederim cevabınız icin birde önden az yamuk tampon yaptırmadan gessen oyle satsam mi değeri düşer satarken , yada yaptırıp satsam mi değeri çok düşer sizce yakında satmayı dusunuyordum ama dediğinizde mantıklı

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaskonuzdan yaptırırsanız indirimlerinizi kaybedersiniz tek sıkıntınız bu arkadaşın dediği gibi yakından resimlerini alın ve saklayın satacağınız adama gösterirsiniz bu şekilde satarsanız birton pazarlık yaparsınız:eyv