Önerileriniz lütfenn

indigo15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:arkadaşlar haftaya perşembe gunu servisten randevu aldım aracım 2013 12 binde öncelikle sorunlarım farlarda lekeler sol camdan gelen rüzgar sesi konsoldan gelen cıtırtılar ve en önemlisi ön takımdan gelen dirkesiyon kutusundan zannetiğim sesler bunları nasıl servise detaylı anlatıpta ilgilenmelerini sağlamak bulundugum il itibari ile 120 gidiş 120 geliş 240 km yol yapcam servis için deneyimleriniz ve yorumlarınız bana yol göstercektir die düşündüm yorum yapan yapmayan herkese tşk ediyorum

Hasanavci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio daha servise gidecek kilometrede değil ama diğer aracım symbol onu götürdüm. 23000 Km de balataları bitmişti? Garanti kapsamında değiştirdiler. Sizin söylediğiniz sorunlar için aracı aynı gün teslim etmeyebilirler.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon kutusu değiştireceğiz derlerse değişsin ama o tüm sesi kaldırmıyor, viraj çubukları askı rotları lastik bir parça ve 36tl onlarda değişsin travego otobüs gibi oluyor araba:eyv. dikiz aynası ses sorunu bu iş için özel, servislere gönderilen süngerle çözülüyor silikon vb uygulamalardan memnun kalınmadığını okumuştum. Konsol cızırtıları klasik renohastalığı 50.000 km den sonra bando bile çalar...bazı araçlarda bagaj kapağı gıcırtısı okumuştum o bende yok sizin araçta varsa onunda çözümü kolaymış...

catkara

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyon kutusu ve viraj demir lastiklerini muhakkak değiştirin ancak bir süre sonra direksiyon kutusu tekrar ses yapacaktır. Ben iki kez değiştirdim,on gün içinde de hem bakım yaptıracağım hem de direksiyon kutusunu tekrar değiştireceğim. Balata konusunu ben de merak ediyorum.Benim aracım şuan 27000 de,balatalar bittiyse bunu garanti kapsamında değiştirme imkanım var mı acaba?

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sesler için ön konsolu torpidoyu söküp içlerini sünger ile doldurursan ve wd-40 ile hafiften spreylerden baya bi azalma olur

indigo15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
daha önce bagajdan gelen ses için gitmiştim artık gelmiyor onu çözdüler yan taraftan gelen rüzger sesi için hiç sölememyi düşünüyorum çokta rahatsız edici degil ziraa kaş yapayım derken göz çıkartmkatan korkuyorum yanlız benim farlarımdaki lekeler için ne yaparlar bilmiyorum direksiyon kutıusu içinde inşallah servisi ikna edebilirim direksiyon kutusu degişimi için