Opel Ascona ile ilgili bilgiye ihtiyacım var

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese. Daha önceki konumda opel ascona alcağımızı yazmıştım. Aracı alalı 4-5 gün oldu ancak aracı göremedim abim üniversiteye götürdü aldığı yerden neyse konuya geçelim şimdi araçla ilgili bilgiye ihtiyacım var.

- Araç 1.3 75 beygir bu motora yükleme yapılır mı hava filtresi vs. takılır mı ?
- Komple boya yapılcak boya fiyatları ne kadardır?
- Yedek parça sıkıntısı yaşanır mı ? Araca sıfır motor alınıp 68bin km yapılmış yürürü iyi ancak herhangi ek bişey yaptırmamız gerekir mi ?
- Güzel bi ses sistemi öneriniz var mı ? Teyp, kolon falan şubat 15 inde alıncak:)
- Lastik boyutunu bilmiyorum abimede sormadım ama boyutu ile ilgili bilginiz var mı ?
- Önereceğiniz jant modeli var mı ?
- Ne gibi modifiyeler yapabiliriz tavsiyeniz varsa yazar mısınız ?
- Camları otomatik yaptırmayı düşünüyoruz sağlıklı mı görsellik açısından içerden nasıl olur ?
- Şöyle bi sistem yaptırmayı planlıyoruz. Kafalıklara tv konulcak ayrıca sağlam ses sistemi olcak yapacak yer illaki akü falan koyar ama kullananlar varsa ne tür bişey yaptırmalıyız nerelere dikkat etmeyiliz

Aklıma gelen sorular şuanlık bu kadar çok soru sordum ama gençlik işte ilk arabamız ve yazın ehliyet alınca abimle karadeniz, ege gibi yerleri gezmeyi düşünüyoruz :)

NOT : Fiyat konusunda pek sıkıntı olmaz ancak çokta olmasın herşey orta yollu olursa iyi olur ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER qw

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6 sene bindim öyle çok seviyordumki aracımı satarken gözlerim doldu ağladım
G_r_nt_007.jpg
G_r_nt_026.jpg

Son düzenleme:

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bekliyorum çok teşekkür ederim :) Ancak kasa bundan değil
Opel-Ascona-20208968.jpg

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siz b kasa aldınız sanırım bendeki c kasa idi :)

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kasa hakkında bilginiz var mı ? Detaylı fotoğraflarınıda bulamadım :( Video falanda yok

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yok mu araç hakkında bilgisi olan :soru 5cmlik yay taktırmak istiyoruz ancak hangi marka uyar ne kadardır fiyatı ?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
B kasa hakkında hiçbir fikrim yok yay konusunda bilgisi olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır Keyifli Forumlar.

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki iyi bir ses sistemi ne kadara olur ? Orta dereceli bass vurcak, tizleri iyi verecek bir ses sistemi mesela logitech z5500 , sennheiser kulaklıklardaki gibi ? Ses sistemi ve yay konusunda bilgiye ihtiyacım var bilgi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler :eyv