Orjinal teybe usb takılır mı?

saho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2006 model clio II HB araç aldım. Arabanın kendi orjinal teybi var. Bana sadece, usb'deki müzikleri dinlemem için bir usb giriş lazım. Bunun için yeni bir usb'si olan teyp mi almam lazım yoksa orjinal teybe usb girişi eklenir mi acaba ?

EDİT:
Arkadaşlar çözümünü buldum. 15 TL'e bir tane kaset adaptörü aldım teknosa'dan.Telefon,tablet, bilgisayar,mp3, internetten veya hafıza kartı farketmeksiniz cihazda ne çalıyorsa sesi hoparlöre veriyor. 15 tl'e işimi hallettim. Tavsiye ederim. Resmini aşağıya ekledim. Sorunsuz dinliyorum şu an.

ack-CAR-Audio-font-b-CASSETTE-b-font-font-b-TAPE-b.jpg

Son düzenleme:

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, 2006 model clio II HB araç aldım. Arabanın kendi orjinal teybi var. Bana sadece, usb'deki müzikleri dinlemem için bir usb giriş lazım. Bunun için yeni bir usb'si olan teyp mi almam lazım yoksa orjinal teybe usb girişi eklenir mi acaba ?

Usb Eklenmez Orjinal Usb'li Teyblerde Bağlantı Girişleri Uymaz Bir Tane Pioneer MArka Usb li Cd li Tey Alırsın Sitede kolega35 Nikli Abimizdende Aparat Alırsın Direksiyon Kumandası İle Kullanabilirsin...

saho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Usb Eklenmez Orjinal Usb'li Teyblerde Bağlantı Girişleri Uymaz Bir Tane Pioneer MArka Usb li Cd li Tey Alırsın Sitede kolega35 Nikli Abimizdende Aparat Alırsın Direksiyon Kumandası İle Kullanabilirsin...

abi o dediğin aparat ne aparatı oluyor acaba ?

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam sana jack gırıslı usb cıkıslı bı kablo lazım aracının teyıbınde orjınal teyıp oldugu ıcın jakc gırısı var sadece sen o gırısı usb gırısı yapmak ıstıyorsun dımı sana fotodakı kablodan lazım okadar usb gırısınıde usb bellek takarsan ordakı muzıklerı dınlersın
2ZmQ3O.jpg
[/URL][/IMG]

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam sana jack gırıslı usb cıkıslı bı kablo lazım aracının teyıbınde orjınal teyıp oldugu ıcın jakc gırısı var sadece sen o gırısı usb gırısı yapmak ıstıyorsun dımı sana fotodakı kablodan lazım okadar usb gırısınıde usb bellek takarsan ordakı muzıklerı dınlersın
2ZmQ3O.jpg
[/URL][/IMG]

Teypde Aux Girişi Var İse Kullanabilir Sanırım...

saho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ben arabadaki teybe baktım fakat aux girişi yokmuş bende. galiba tek çare usb li bir teyp almak ve onu sanayicide monte ettirmek galiba :(

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2ZmQ3O.jpg
[/URL][/IMG]
acaba bu flashı çalıştırmak için 5vluk elektrik gücünü nasıl/nerden alıyor çok merak ettim eğer öyle birşey varsa denemek isterim

darkelf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kablo ne için kullanılıyor bilmiyorum ama kesinlikle anlatılan işe yaramaz.
Bir kere USB içindeki dosya sistemine ulaşacak, MP3 vs yi encode edecek. Yani çözecek bir işlemci gücüne ihtiyac var.
Bu kablo sadece aktarım yapıyor. Üzerinde bir yerlerde bir CPU barındırmıyorsa mümkün değil.

Yani bir ucu USB bir ucu doğalgaz borusu olsa kombi gibi işlem görecek gibi düşünmek demektir bu...

saho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sorunumu kaset adaptörü ile hallettim. resmini ilk mesajıma ekledim.