Orta konsoldan gelen ses

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim 2020 1.3tce joy manuel 17.000 km. Ozellikle son 2 aydir siddeti artti ve artik düzelmiyor. Menfezlerin ve radyonun arkasindan takirti tukurtu seklinde ses geliyor. Dumduz asfaltta giderken veya park pozisyonunda gaza basarken oluyor. Bazen komple on konsoldan titresim-cizirt seklinde ses geliyor. Servise gosterdim; orta konsolu sokmemiz gerek dedi. Debriyaj alt merkezinden sonra bu... Yani aracin degismedik parcasi kalmadi. Ayni problemle karsilasan var mi?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızda Tesla ekran gibi sonradan eklenen bir donanım var mı ? On konsoldan ses olayını pek duymadım ben.

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok hic ekran takilmadi, stok hali

Yokkkk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun serviste orta konsol söküldu; soketlerden biri cikmis, yerine takilip izolasyon yapildi. Ses kesildi

RECEP_ARSLAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun benim aracımda da vardı. İzmir'de yetkili servisteki arkadaşlar ile sorunu çözdük ön konsolda radyonun arkasında metal bir kutu var onun kapağındaki gevşemeden kaynaklanıyordu. Arkadaşlar hallettiler. Aynı sorun olabilir radyonun arkasından metal tıkırtısı gibi bir sesti bendeki. Umarım çözersiniz. Geçmiş olsun