Otomatik Kapı Kilitleme Sorunu

Victor1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba. 2009 exp.plus 1.2. symbol aracımın hızlandığında kapıları otomatik kapatmasını istiyorum. Daha önce bir iki yorumda kontak açıkken kilit tuşuna uzun süre (10 sn ) basmam gerektiğini söylemişti. Malesef bu çözüm olmadı. Önerisi Olan??

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çoğu modelde uzun süre basmayla aktif/devre dışı oluyor. istersen reno yardımı ara telefonda yardımcı oluyorlar. 444 6 247

Droncalibur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çalışırken deneyin, ben 15 saniye basarak devre dışı bırakmıştım kısa mesafe kullanışlı olmuyordu.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu özellik her nekadar güvenli bir özellik olarak algılansada aslında cok büyük olumsuzluklar yaşatacak bir özellik Allah korusun kaza anında içerdekilerin kapıları açacak durumda olamazlarsa dışardan kapıyı acmak ıcın mudahale etmek isteyen kişilerin kapıları açamaması buyuk sıkıntı çıkarır

symbol78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 symbol de çalışır vaziyette iken yaklaşık 10 saniye kilit düğmesine basılı tutunca dit diye bir ses geliyor sonra otomatik kilitleme devre dışı kalıyor. aynı şekilde iptal ettikten sonra devreye alınmak istenirse yine basılı tutunca (10 saniye sonra dit sesi gelene kadar) devreye giriyor.