Paspas Önerisi

ogretmenokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayak dayama ve şaft üstü parçası da olan kauçuk orjinali gibi cuk oturan bir paspas önerisi olan var mı?

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3d havuzlu paspas aldim ben gayet memnunum...

ogretmenokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3d havuzlu paspas aldim ben gayet memnunum...

Ben de internetten baktım marka model yada nereden kaça aldınız varsa linki yoksa özellikle şöför kısmı ve şaft üzeri nasıl duruyor resmini yükleyebilir misiniz?

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben 3 hafta önce aldım. L. LOCKER Marka 3D havuzlu paspas ...

Çok tavsiye ederim. Cuk diye oturdu. Hiç bir şekilde koku yapmıyor fiyat olarak 120-150 arası ama aracınıza yerleştirdikten sonra wayyy be diyeceksiniz... Örnek link atıyorum fiyat konusunu kendiniz araştırınız... Kolay gelsin...

http://www.hepsiburada.com/l-locker-renault-captur-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF21566

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Hocam ben 3 hafta önce aldım. L. LOCKER Marka 3D havuzlu paspas ...

Çok tavsiye ederim. Cuk diye oturdu. Hiç bir şekilde koku yapmıyor fiyat olarak 120-150 arası ama aracınıza yerleştirdikten sonra wayyy be diyeceksiniz... Örnek link atıyorum fiyat konusunu kendiniz araştırınız... Kolay gelsin...

http://www.hepsiburada.com/l-locker-renault-captur-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF21566

Bu paspaslar 10 numara bende 3D kullanıyorum millet çamurlu ayakları ile bindiği zaman birşeyler döküldüğü zaman aracınızın orj döşemesine zarar vermiyor.

Hatta bu aralar bagaj içinde ayrı sipariş vereceğim.

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiğiniz L.Locker paspastan ben de kullanıyorum. Hatta şu linkini verdiğim konuda fotoğraflarını koydum. Yalnız orjinal paspastaki gibi tık diye oturan bir klips yoktu. Onun yerine sadece paspasa bir girinti yapmışlar. Ben bunu çözmek için orjinal paspastaki klipsleri bu paspasa taktım. Bu klips olayı dışında arkadaşların dediği gibi çok kullanışlı oluyor.

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=63218&page=3&p=977906&viewfull=1#post977906

Ekleme: Bir de aldığım yerde 3D paspas dışında 4D dedikleri bir paspas vardı. İnternette de görebilirsiniz. Daha kaliteli ve ağır bir kauçuktan imal edilmişti ve sanırım klipsleri vardı. Yalnız sol ayak dayama yeri bendeki gibi bütünleşik değil de ayrı bir dil olarak duruyordu. Ben köşeyi de kapasın istediğim için tercih etmemiştim.

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aldığım L.Locker' ın, soförün olduğu yerin zeminine takılan yerde takma klipsleri var. Üzerine bastırınca tık diye oturuyor. Çekince çıkmıyor. Orjinali il aynı mantıkta yani...

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aldığım L.Locker' ın, soförün olduğu yerin zeminine takılan yerde takma klipsleri var. Üzerine bastırınca tık diye oturuyor. Çekince çıkmıyor. Orjinali il aynı mantıkta yani...

Benimkinde yoktu. Kazık yedik demek:) Sağlık olsun.

ogretmenokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.Ben de 3 d L LOCKER düşünüyordum böylece emin olmuş oldum. :eyv

arnold

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
L.LOCKER her anlamda iyi bir paspas ama kayma problemi de çok ciddi bir sorun. özellikle debriyaja basarken sürekli ayağınızın paspasa takılması sorunu mevcut. yolda giderken paspas düzeltmek zorunda kalıyorsunuz. arkadaşlar sabitleyici klipslerden bahsetmiş. mutlaka temin edin. hatta nasıl temin edeceğimi bana da söyleyen olursa çok makbule geçer.