R-Link 2 V9 Bluetooth Sesi gelmiyor (Android)

killalome

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
V9 sürümünde arama yapıyorum Samsung Galaxy Note 7 telefonumdan fakat ne ararken ki sinyal sesi ne de karşı tarafın sesi gelmiyor. Arkadaşımın Xiaomi Note 8 PRO cihazında da denedim fakat sonuç onda da aynı. Bunu yaşayan başkası var mı acaba?

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de her 5 saniyede bir kopma var.çeşitli android telefonlarla denedim hepsi aynı.iphone da problem yok.versiyon 2.2

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
V9 sürümünde arama yapıyorum Samsung Galaxy Note 7 telefonumdan fakat ne ararken ki sinyal sesi ne de karşı tarafın sesi gelmiyor. Arkadaşımın Xiaomi Note 8 PRO cihazında da denedim fakat sonuç onda da aynı. Bunu yaşayan başkası var mı acaba?

Sadece bağlanıyor olmanız yetmez cihazlar bölümünde telefon özellikleri ve medya gibi seçenekler var aktif etmeniz gerek, mesela telefon özelliğini aktif etmezseniz bağlı olsanız dahi arama gibi özellikleri kullanamazsınız

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni durum fabrika ayarina ddt4all ile donunce, benim de basima geldi. Once ekran gitti, onu actim, sonra geri gorus kamerasi gitti onu actim derken, bluetooth gorusmesi yapamadigimi farkettim. Bunu duzeltemedim ve servise vererek cozum sagladim. Siz cozebildiniz mi?

killalome

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunun çözümü yok. Android cihazlarda belli bir yazılım versiyonundan soonra sadece medya çalışıyor eğer aramalar bağlanırsa cihaz araca hiç bağlanmıyor. Bununla yaşamayı öğrennmek gerek.

theknife

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunun çözümü yok. Android cihazlarda belli bir yazılım versiyonundan soonra sadece medya çalışıyor eğer aramalar bağlanırsa cihaz araca hiç bağlanmıyor. Bununla yaşamayı öğrennmek gerek.

Hocam benim daha önce bağlanıyordu, kendim yaptığım ddt4all ile bir yerlerde hata yaptım. Bundan dolayı ses gelmiyor.