R-Link

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
QZoM6v.jpg
[/URL][/IMG]

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://tr.rlinkstore.com/myproducts

Ürünlerim kısmına girince Ürünlerimi Yönet kısmı var.Orda R-link ve SD kart sekmesi var.R-Link 'in yanında Yönet butonuna basınca ordan müdahale edebiliyorsunuz.

Bu arada benim aracım Captur Outdoor ve R-LINK var.

Aracı aldıktan sonra ücretsiz olanları indirmiştim.

Şuan 5 EUR fiyat var gözüküyor.Hala kullanılabiliyor.Fakat ben şuan kullanmıyorum :)
Yalniz bizdeki rlink 2.0 oyle bir sorun var. Bizde cikmiyor r-sound :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Dün mailime gelen renault ile alakalı anketi doldurdum, yazı kısımlarına da forumdan gördüklerimi belirttim.

bugün aradılar,

Merak etmişler neden bu denli ilgileniyorum deyu :)

rlink canlı trafik olayını söyledım ama aktıf değil dıyorlar? peki ne zaman aktif olacak dedım? onu da bilmiyorlar? ilgili departmana ileteceğiz, he dedim iletin ama bize 1 yıl dolduktan sonra bunu para ıle satmaya kalkarsanız işte o zaman size bunun lafını acayıp yaparım dedım :)

beyefendı cok kıbardı daha da birşey dıyemedım :D

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.renault.co.uk/vehicles/new-vehicles/kadjar.html

yukarıda ki videodan ne anladınız?

Önünde araç var dur dıyor tamamda, adam nıye frene basıyor :) araç aktıf fren sistemi kendi durdurmuyor mu?

ya da sistem sadece uyarı verıyor, dikkatını başka yere vermişsen

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Merhaba,

Dün mailime gelen renault ile alakalı anketi doldurdum, yazı kısımlarına da forumdan gördüklerimi belirttim.

bugün aradılar,

rlink canlı trafik olayını söyledım ama aktıf değil dıyorlar? peki ne zaman aktif olacak dedım? onu da bilmiyorlar? ilgili departmana ileteceğiz, he dedim iletin ama bize 1 yıl dolduktan sonra bunu para ıle satmaya kalkarsanız işte o zaman size bunun lafını acayıp yaparım dedım :)

Benide aradılar. Aynı durumu bende söyledim.İnsanlar olumsuz ve sıfır arabalardaki sorunlar yüzünden farklı markalara yöneliyorlar dedim. Beni arayan beyfendide Kadir Beydi sanırım ismi. Farklı konu yok ama bunları dile getirmenizi rica ederim dedim.

Bakalım kayda değer şeyler olacak mı .

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

bugün aradılar,

Canlı trafik bilgisini ben de söyledim, Nilüfer Hanım yeni güncelleme bekliyoruz bizde dedi

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Canlı trafik olmadığını reno maisten arayan bayana söyledim. Video acil fren desteği ile ilgili". Youtubeda "aeb euroncap" diye aratınca çeşitli markaların testleri var kadjarla ilgili bulamadım birisi kadjarla ilgili bu videoyu koymuş. Gördüğüm kadarıyla yerinde devreye girmiş de

Sent from my iPhone using Tapatalk

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Canlı trafik olmadığını reno maisten arayan bayana söyledim. Video acil fren desteği ile ilgili". Youtubeda "aeb euroncap" diye aratınca çeşitli markaların testleri var kadjarla ilgili bulamadım birisi kadjarla ilgili bu videoyu koymuş. Gördüğüm kadarıyla yerinde devreye girmiş de

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu video bana ait. Panik olduğumdan tam emin değilim ancak frene basmadan aracın yavaşladığını hissettim, sonra bende bastım. Açıkçası kimin durdurduğunu ben de bilmiyorum. Ama işe yaradığı tartışılamaz, sabah saatiydi, uyandırdı beni.