R12 tl yardım

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam Allah kolaylık versin. Gerçekten kötü durumdaki bir aracı adam edip şöyle karşısında çayını yudumlamak gibi keyif verici birşey yoktur. İnşallah dilediğiniz gibi olur herşey. Aramıza hoş geldiniz :)

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah gökhan...eğer araç isteğim gibi olursa faroz sahilinde arabaya bakıp çayımı içecem.. hatta bugün bunu koşuyorduk işyerinde.. ilk nereye gidelim diye .boztepe uzun göl ,sumela falan..neyse herşeyin hayırlısı.. iyi dileklerin için sağol kardeşim

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısmet olursa Haziran sonu gibi memleketteyim. İnşallah güzel bir buluşma organize ederiz :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle bişey varki kendiniz kaportacısınız sanayinin içindesiniz fazla sıkıntı çekmezsiniz toplama konusunda parça tedarik edildikten sonra gerisi hallolur normal biri olsanız renoyu sanayiye çektimi kimse yüzüne bakmıyo hatra münazır iş yaptırıyosunuz paranız olsa bile iş yaptırmak ölüm

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında kendi dükkanım vardı bağkur, kira vergi derken 5 sene dayanabildik, yaklaşık 5 yıldır trabzon AUTO KING firmasındayım..kaportanın dışında genelde plastik tampon tamiri , jant düzeltme ve radyatör, tamirine bakıyorum. patron izin verince bizde aracı auto kıng'de yapmaya karar verdik ve iyide ettik.. sanayiden çok daha temiz ve zengin donanıma sahip bir ortamda en iyisinin yapılabileceğini herkez bilir.. hani övünmek gibi olmasın boyacılarımızda 10 numara ustalar, hepsi bir olmuş şimdiden renk bakıyorlar. benden daha hevesliler desem yeridir.hayırlısı

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beklerim

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında kendi dükkanım vardı bağkur, kira vergi derken 5 sene dayanabildik, yaklaşık 5 yıldır trabzon AUTO KING firmasındayım..kaportanın dışında genelde plastik tampon tamiri , jant düzeltme ve radyatör, tamirine bakıyorum. patron izin verince bizde aracı auto kıng'de yapmaya karar verdik ve iyide ettik.. sanayiden çok daha temiz ve zengin donanıma sahip bir ortamda en iyisinin yapılabileceğini herkez bilir.. hani övünmek gibi olmasın boyacılarımızda 10 numara ustalar, hepsi bir olmuş şimdiden renk bakıyorlar. benden daha hevesliler desem yeridir.hayırlısı
Auto kıngın çalışmalarını biliyorum daha önce mini onarımlar için gitmiştim temiz bişey çıkacağı kesindir bahsettiğiniz arkadaş vardı elinde parçalar olan şuan acaba neler var işimize yara bişiler bulunurmu?

Görkem

Bilgi Girilmemiş
ayrıca burdan tüm 12 sevenlerle paylaşmak istediğim bişey var..3 gün önce trabzonun küçük bir ilçesinde yaklaşık 15 sene önce renault parça dükkanını kapatmış bir arkadaşla tanıştım.dükkanını kapattıktan sonra elinde yüklü miktarda parça kalmış ve bunları köydeki evinin altına stok yapmış bu parçaların çoğu 1980 öncesi parçalar.. mesela benim aracın orjinal fransız malı cibe marka farları ve daha birçok malzeme dün bana örnek olarak 1 adet far getirdi görünce gözlerime inanamadım sıfır orjinal far..4 aydır internette parça bakıyorum fakat çok yüksek fiyatlar istiyorlar sırf bu yüzden arabayı toplamaktan bile vaz geçecektim... bu konuyu anlatmamın sebebide şu. gereçekten araba sevgisi taşıyan ve bu araçlara benim gibi sevdalı tüm arkadaşların bu parçalardan faydalanabilmesi... bu konuda tüm arkadaşlara yardımcı olmaya hazırım... HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL
Aileye hoşgeldin keyifli forumlar :eyv bu parçacıda R5 parçaları var mı?

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
faruk abi konuyu 12 bölümüne alsak nasıl olur??