R19 araçlariniza kaç tl istersiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15.000 den aşağıya babana bile satma :anla

Tüplü ve bakımlı ise ( yağ kaçağı yoksa birde ) 15.500 - 16.000
İstemeyen başka araba alsın.
1994 toyota 1.3 benzinli ( BOŞŞŞŞ olanı) 13-14 den aşağı değilse ki onlarda turşusu çıkmış olanlar, sana dediğim fiyat iyi bence

benim arabada 98 klima airbagli tüpü yeni taktım yağ kaçırma yok baskı balata dün değişti park sensörü var alarmlı ful temizlikte bir araç ne kadar eder sence sitenin güvenliği sat abi bana dedi boya olarak güneş yanıklarını boyattım kapı çıtalarının üstü sağ tarafın çamurluk çıtalarında var birde sis farlı- lambaları led döşedim anahtarı bile özel yepım lastik tirger yağı suyu aklına ne gelirse tertemiz bir araç ne kadar eder fiyatı

Son düzenleme:

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
17 verseler vermem artık

slater34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 model R19 europa alize 1.6i orjinal 97000 km de AKL lpg takılı.4 kış lastiği hediye 19000 TL istiyorum.

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15.000 den aşağıya babana bile satma :anla

Tüplü ve bakımlı ise ( yağ kaçağı yoksa birde ) 15.500 - 16.000
İstemeyen başka araba alsın.
1994 toyota 1.3 benzinli ( BOŞŞŞŞ olanı) 13-14 den aşağı değilse ki onlarda turşusu çıkmış olanlar, sana dediğim fiyat iyi bence

Tüplü, yağ kaçağı yok piyasa bu aralar baya yüksek :eyv

41europam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satipta ne alacamki yerine. Arabanın her yerini huyunu suyunu biliyorum. Bir de şu son kaza olmasaydı daha iyi olacaktı. Aracı 1 sene önce 14000 e aldım. 1999 1.6 enjeksiyonlu alize. Rte galiba :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araba kaç tl eder ben paraya sıkışırsam satarım belki borç ödüyoruz ama sıkışmazsam hayatta satmam ne dersiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada 98 model airbag klima alarm park sensörü her şey var lpg yeni takıldı işli değil daha sadece güneş yanığı yüzünden arabayı parça boya yaptırdım baskı balata yeni değişti aklınıza gelecek her bakımı değişti ön takım maşalar amatisör takozu amatisör bilyaları lastikler rot balansı vergisi muayenesi farları ampüleri osram sisleri var anahtarı bile woksvagen tarzı iç aydınlatmalar led park ler led yeni birde m3 spoiler aldım nasıl takayım onu bilmiyorum camlarda yağmurluk takılıyagı suyu trigeri yeni değişti çalışmayan hiç bir aksamı yok tek sıkıntı koltukları hafif oynuyor onuda yaptırsammı direksiyon deri kılıf diktim sıralı lpg taktırdım 21kuruş şehir içi yakıyor istanbulda şehir dışına hiç çıkmadım saatine varana kadar çalışıyor 125000 km de orjinal sadece bir inşşatçıdan aldım adam sürücü koltuğunu ezmiş bana alçak kalıyor lastiklerde ki hava tıkama kapakları bile reno özel kapak yani o kadar çok baktım gören hemen müşteri oluor ama ben yanaşmadım kaç tl eder sizden yardım alayım yağ akıtma ses hiç bir sıkıntısı yok galiba 17 etmezmı alan 10 senemasraf etmez 7700 tl masraf yaptım