R19 yedek depodan su atma sorunu

aliosman_gnc_11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar aracım 96 model 1.4 energy motor europa hb aracımda hic bir sıkıntım yoktu durup dururken arac alttan suyu boşalttı hararet falan görmedi hersey normalken bunu yaptı farkedıp suyunu ekledım kacagı aradım yok daha sonra bunu yaptıgında yedek depodan kapagın ordan suyu attıgını gördum suyunu dolduruyorum yaklasık bır saat gezıyorum sonra yedek depoya baktıgımda sismiş vazıyette bekliyor kapagını acıyorum kola acar gıbı tıslama sesı gelıyor yanı sogutma suyuna kompresör karısıyor bunu neden yapar usta getirdim baktı ama conta galıba dedı conta yanık olsa egsozdan su atması lazım dıe dusunuyorum yaga su yada suya karıstırmada yok sabahları calıstırmada zorlanır dıye dusunuyorum 4 gun calıstırmıyorum marsa basmamla calısması bır oluyor patırdaması lazım oda yok yedek su deposunda kaynatmada yok sadece gaza basınca az bısı boloncuk cıkıyro oda normal diye düsünüyorum cunku bı devırdayım var basına gelen arkadas varmı sizlere danısmak ıstedım conta olasılıgı var ama cok dusuk aracı daha yenı aldım bayandan aldım arac daha 110 bınde hanı motor ve cekısı 1.4 lpglı bı araca göre ii durumda aracta hiç bir sıkıntı yok sadece komprosör yapıyor yedek su kabına sizce neden olabilir ?

aliosman_gnc_11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siparişini verdim orjinal kapak beklliyorum deneyecem :) yoksa contaya girecem galiba