Renault 9 Gösterge Camı İçi Temizlenmesi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
göstergelerin etrafında bi çerçeve var onlar tırnaklı onu çıkardığın zaman altında vidaları var.açıosun işlem tamam.ben eski 19umda dizeldi onda o şekilde yapmıştım led sevdamız vardı km saatini pert etmiştim :D bunda cesaret edemedim açıkçası:D ama çok güzel bir tornavida seti aldım saatçi seti onunla dalacam bi gün fotoları eklerim :D ama şu turuncu ışıklardan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapıcam yalnız :D olmadı arabaları satarız :D hehe hehe hehe
Ben derinlere inmeyeceğim :D Biraz daha yüzeysel gidecem aynı cam var gibi :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikkat et bu seferde pert etme göstergeyi...:D
abi arabaya binecez diye firsat bulamiyorum yoksa ne operasyonlar yapariz :) sis ampulu patlakti bi haftadir daha bu gun degistirebildim firsat bulup :) hanim evden atacak gostergelere giriodum bu gun ama veto yedik :D

purmol

Bilgi Girilmemiş
kadir elini sadece cama sürdüğünde bişey olmaz ama sakın devrelere saat e felan dokunma bi ara furkan gösterge ışığının rengini değiştiricem diye söktü saat i pert e çıkardı sonra :D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel :D Göstergelerle oynama zamanı :halay

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav R-19un camıda böyle kolayca sökülmez mi ?? :D :D

mertggg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi anahtarları alıp iniyorum aşağı... teşekkürler pırıl pırıl olacak göstergeler :D sağol varol paylaşım için... yeni üyeyim ama şimdiden birçok şey öğrendim daha da öğrencez sağolun

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi anahtarları alıp iniyorum aşağı... teşekkürler pırıl pırıl olacak göstergeler :D sağol varol paylaşım için... yeni üyeyim ama şimdiden birçok şey öğrendim daha da öğrencez sağolun
Ne demek , yardımlarımızı konularımızı biri veya birilerine ulaştırdıysak ne mutlu RENAULTFANCLUB.com sitesine .