Renault Clio 2 Sedan San Andreas

Leonstyle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba abilerim forumdan [MENTION=17560]Mert Ayrılmaz[/MENTION] ve ben GTA San Andreas üzerinde hazır modelleri modifiye yaparak oyuna atıyoruz.Kısacası aynı işle bende meşgulüm yapalı bayağı olmuştu çok kaliteli özenli bir modeldir üzerinde gördüğünüz tüm modifiyeler bana aittir.

Yapılanlar

- Kaput Siyah boyandı.
-Momo Direksiyon
-Viteste Kahverengi tesbih
-Spor koltuklar
-Devir Saatleri
-Ön Plaka
-Ön plakalık
-Ön Lip
-Arka Bagaj Çıtası
-Stop ve far karartma
-Abarth Egzoz
-App Plaka
-Brock Jant
Arabayı benim yaptığıma inanmayabilirsiniz zorla inandıramam ama oradaki bilgiler herşeyi anlatıyor Paylaşan kişi olarak ''LeonTech'' ismini görürseniz bilinki benimdir o araba. :D Orada Facebook adresime kadar yazılı benim olduğu kesindir. :D

1338115507_cats.jpg

Buda Yabancılar Tarafından çekilmiş videosu ;

Buda Modelin linki ;

Keyifli Sürüşler ; GTAinside.com - Grand Theft Auto Mods, Addons, Cars, Maps, Skins and more

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline Sağlık Kardeşim :eyv

masato

M.Alper ESATOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gta serisindeki avrupa arabalara bayılıyorum... çok gerçekci oluyor... birde biz TÜRK ler çok orjinal işler çıkarıyoruz... Güzel bir iş çıkmış ortaya... Keyifli oyunlar...

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba abilerim forumdan @Mert Ayrılmaz ve ben GTA San Andreas üzerinde hazır modelleri modifiye yaparak oyuna atıyoruz.Kısacası aynı işle bende meşgulüm yapalı bayağı olmuştu çok kaliteli özenli bir modeldir üzerinde gördüğünüz tüm modifiyeler bana aittir.

Yapılanlar

- Kaput Siyah boyandı.
-Momo Direksiyon
-Viteste Kahverengi tesbih
-Spor koltuklar
-Devir Saatleri
-Ön Plaka
-Ön plakalık
-Ön Lip
-Arka Bagaj Çıtası
-Stop ve far karartma
-Abarth Egzoz
-App Plaka
-Brock Jant
Arabayı benim yaptığıma inanmayabilirsiniz zorla inandıramam ama oradaki bilgiler herşeyi anlatıyor Paylaşan kişi olarak ''LeonTech'' ismini görürseniz bilinki benimdir o araba. :D Orada Facebook adresime kadar yazılı benim olduğu kesindir. :D

1338115507_cats.jpg

Buda Yabancılar Tarafından çekilmiş videosu ;

Buda Modelin linki ;

Keyifli Sürüşler ; GTAinside.com - Grand Theft Auto Mods, Addons, Cars, Maps, Skins and more

indirilen dosyayı nereye atıyoruz yardımcı olursan sevinirim

Leonstyle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim abilerim, tabi öğretiriz oyuna nasıl aktarıldığını .