Renault Fluence 50mm FK Yaylarımız geldi !!! 4. SayFadan devam!!

serkan_yenidunya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun şimdiden güle güle kullan, allah kaza bela göstermesin...

detaylı resimleri forumda bizimle paylaşırsan bilgi sahibi ve görüntü şıklığı açısından bilglenmiş oluruz

bu vesile ilede söylemeden edemeyeceğim;

youtube deki test videosundada editörün dedigi gibi arkayı virajlarda çabuk salıyor, 2-3 gün önce aracı deneme fırsatım oldu 5 km lik bi yol yaptım virajda denemek istedim çok sert olmamasına ragmen 80-90 gibi girdigim bir virajda arkasını hemen salmak istedi ESP olmasa bırakacak gidicek... AMAN arkadaşlar bu konuya dikkat edin ve ona göre viraj yapın... ve artı olarak esp ( dengeleyici sistem'e) çok fazla güvenmeyin 6m3 trafic g. comfort'umla yaptıgım viraj fluence'den çok iyi ESP olmamasına ragmen :)))

herkese kazasız belasız cezasız sürüşler, farınız ve yolunuz açık olsun Allah'a emanet olun...

................

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gercekten virajlarda gözle görülür bir değişiklik var.. Biraz daha sert bir süspansiyona sahio olmus olsa bile bence fazlasıyla bu durusu hakediyor arac.Gec kalmısım keske ilk aldıgımda taktırsaydım.

Bende depo full iken daha iyi giriyorum viraja ciddi fark oluşuyor. Acaba body kitli aracın yol tutuşu daha iyimidir.

cr4zy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı hic yere vurdunuz mu? saygılar

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır ben vurmadım allaha şükür? Neden?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel bi kanı var basık araçlar yere vurur falan diye Onur Abi bana bir hafta vermişti yayları söküp atarsın diye ama hala duruyor :D otoparkın eğiminden çok ince ir sürtme yaşadım iki kez şimdi işi çözüm üç tekerle giriyorum otoparka sorun yok...:D

Abi zaten fluence normalden okadar yuksekki birazdan yeni fotolarıda yukliyecegim orda da göreceksiniz; şimdi indirdikten sonra araba normale dondu ya. Öle aman aman basık falanda olmadı gayet güzel suan.. Hiçte vurmadım öle tumseklere falanda yan girmiyorum dik giriyorum valla bi sıkıntı yok.. asıl suandaki halinden sonra basmak asıl basmak olur bence :D

cr4zy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de kesinlikle taktırıcam yaylardan. Gerçekten aracın normal hali türkiye yolları için bile yüksek. evren beyin aracı dediği gibi ideal yükseklikte olmuş. Önleri daha alçak ayarlatacağınızı yazmışsınız evren bey. montaj esnasında böyle bir ayar imkanı oluyor mu? cahilliğimi bağışlayın.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de kesinlikle taktırıcam yaylardan. Gerçekten aracın normal hali türkiye yolları için bile yüksek. evren beyin aracı dediği gibi ideal yükseklikte olmuş. Önleri daha alçak ayarlatacağınızı yazmışsınız evren bey. montaj esnasında böyle bir ayar imkanı oluyor mu? cahilliğimi bağışlayın.

araç eğer dizel ise önler de tam iniyor cunku dizel motor daha agır ve yaylar ona göre dizayn edilmiş aslında fakat benzinli motorlar daha hafif oldugundan bu yukseklik meydana geliyor. Onuda ısıttırmadan düşüren yerler var... Ayrıca ithal ürün getirme konusunda yardımcı olabilirim size. Kullanan biri olarak şiddetle fk automotive helezonlarını tavsiye ediyorum.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

gelişmeleri bizimle paylaşırsan sevinirim..